Champions League
Kijk live en exclusief bij Ziggo Sport
WK Mixed Zone is een nieuw programma waarmee je het WK voetbal op een andere manier beleeft. In plaats van alleen over de wedstrijden te praten, draait dit programma vooral om alles eromheen. Denk aan cultuur, muziek en wat je ziet op social media. WK Mixed Zone is vanaf 11 juni elke WK-dag om 16.00 uur te zien op NPO Start. Wil je weten wat je ervan kunt verwachten? Lees dan snel verder.
Beleef WK Mixed Zone bij de NPO met Ziggo
Laatste update: 10 juni 2026
Omroep: NOS
Presentatie: Susanne Morren, Devran Alkas en Rayen Halfhide
Genre: Talkshow
WK Mixed Zone is een dagelijks programma in de periode van het WK voetbal en is alleen te zien op NPO Start. De NOS laat hiermee niet alleen zien wat er op het veld gebeurt, maar juist ook wat er buiten het veld leeft.
Vanuit Rotterdam ontvangen Susanne Morren, Devran Alkas en Rayen Halfhide dagelijks gasten uit de wereld van voetbal, muziek, entertainment en online cultuur. Aan tafel zitten artiesten, makers, oud-voetballers en opvallende figuren zoals Armin Shah en Kevin.
Het programma laat zien dat voetbal meer is dan negentig minuten spelen. Het gaat bijvoorbeeld ook over de kleding van spelers, feest na doelpunten, grappige filmpjes op internet, discussies en trends op social media zoals TikTok en Instagram. WK Mixed Zone brengt zo het gesprek van de dag samen en richt zich op een nieuwe generatie voetbalfans.
WK Mixed Zone wordt gepresenteerd door Susanne Morren, Devran Alkas en Rayen Halfhide vanuit hartje Rotterdam.
Susanne Morren
Susanne Morren werkt bij NOS Sport. Zij legt sportonderwerpen op een duidelijke manier uit en doet verslag van grote sportevenementen, zoals het EK en WK voetbal en de Olympische Spelen.
Devran Alkas
Devran Alkas werkt bij NOS op 3 als presentator en maker. Hij vertelt het nieuws aan jongeren en legt actuele onderwerpen altijd goed uit. Hij volgde een master Journalistiek in Amsterdam.
Rayen Halfhide
Rayen Halfhide presenteert bij NOS Stories en is daarnaast nieuwslezer bij NOS op 3 radio.
Vanaf 1 juli bij Ziggo
Je kijkt WK Mixed Zone vanaf donderdag 11 juni elke WK-dag om 16.00 uur op NPO Start.
WK Mixed Zone is onderdeel van de speciale programmering van de NOS tijdens het WK voetbal in 2026. De NOS laat niet alleen de wedstrijden zien, maar biedt ook programma’s rondom het toernooi.
De dag begint met NOS WK Ontbijt. Presentatoren Eline de Zeeuw en Henry Schut kijken met gasten terug op wat er is gebeurd en vooruit naar de komende wedstrijden, met samenvattingen en het laatste nieuws. In speciale uitzendingen volgt de NOS de prestaties van Oranje. Jeroen Stekelenburg geeft verslagen vanuit het stadion en spreekt met spelers en de bondscoach. Ook de supporters komen aan het woord.
Later op de dag kijk je NOS WK Avond, waarin analisten en gasten samen de wedstrijden bespreken. Dit programma wordt gepresenteerd vanuit Studio 7 in Hilversum, dat speciaal voor het WK wordt omgebouwd tot een Amerikaanse sportsbar. Aan tafel zitten onder andere Rafael van der Vaart, Wim Kieft en andere voetbalexperts.
Krijg je geen genoeg van het WK 2026? Dan hebben we nóg meer sportplezier voor je!