Overslaan en ga naar inhoud

Nations League Programma

Bekijk het speelschema

De UEFA Nations League is een tweejaarlijkse competitie voor de nationale teams van landen die zijn aangesloten bij de UEFA. De Nations League bestaat sinds 2018 en is in het leven geroepen als vervanging van de vriendschappelijke wedstrijden die vroeger op de voetbalkalender stonden. Hieronder vind je het speelschema.

Nations League Wedstrijden

De UEFA Nations League kijk je live bij Ziggo Sport

Laatste update: 9 februari 2024

Play-outs

Donderdag 21 maart 2024

Wedstrijd Datum Tijd
Gibraltar - Litouwen donderdag 21 maart 20.45

Dinsdag 26 maart 2024

Wedstrijd Datum Tijd
Litouwen - Gibraltar dinsdag 26 maart 18.00
Vanaf augustus bij Ziggo Sport
Alle Europese topwedstrijden op één plek

Vanaf augustus kijk je de UEFA Champions League, UEFA Europa League en UEFA Conference League alleen bij Ziggo Sport. Laat je e-mailadres achter en blijf op de hoogte van alle ontwikkelingen, unieke winacties en aanbiedingen vanuit Ziggo.

Vanaf augustus bij Ziggo Sport
Alle Europese topwedstrijden op één plek

Vanaf augustus kijk je de UEFA Champions League, UEFA Europa League en UEFA Conference League alleen bij Ziggo Sport. Laat je e-mailadres achter en blijf op de hoogte van alle ontwikkelingen, unieke winacties en aanbiedingen vanuit Ziggo.

Lees ons privacy statement

Nations League groepsfase - Speeldag 1

Donderdag 5 september 2024

Wedstrijd Datum Divisie Tijd
Azerbeidzjan - Zweden donderdag 5 september League C 18.00
San Marino - Lichtenstein donderdag 5 september League D
20.45
Noord-Ierland - Luxemburg donderdag 5 september League C
20.45
Portugal - Kroatië donderdag 5 september League A 20.45
Denemarken - Zwitserland donderdag 5 september League A 20.45
Schotland - Polen donderdag 5 september League A
20.45
Estland - Slowakije donderdag 5 september League C
20.45
Servië - Spanje donderdag 5 september League A
20.45
Wit-Rusland - Bulgarije donderdag 5 september League C
20.45

Vrijdag 6 september 2024

Wedstrijd Datum Divisie Tijd
Kazachstan - Noorwegen vrijdag 6 september League B 16.00
Wales - Turkije vrijdag 6 september League B
20.45
Kosovo - Roemenië vrijdag 6 september League C
20.45
n.n.b. - Cyprus vrijdag 6 september League C 20.45
Slovenië - Oostenrijk vrijdag 6 september League B 20.45
IJsland - Montenegro vrijdag 6 september League B
20.45
België - Israël vrijdag 6 september League A
20.45
Frankrijk - Italië vrijdag 6 september League A
20.45

Zaterdag 7 september 2024

Wedstrijd Datum Divisie Tijd
Faeröer Eilanden - Noord-Macedonië zaterdag 7 september League C 15.00
Moldavië - Malta zaterdag 7 september League D
18.00
Ierland - Engeland zaterdag 7 september League B
18.00
Georgië - Tsjechië zaterdag 7 september League B 18.00
Armenië - Letland zaterdag 7 september League C 18.00
Duitsland - Hongarije zaterdag 7 september League A
20.45
Nederland - Bosnië en Herzegovina zaterdag 7 september League A
20.45
Oekraïne - Albanië zaterdag 7 september League B
20.45
Griekenland - Finland zaterdag 7 september League B
20.45

Nations League groepsfase - Speeldag 2

Zondag 8 september 2024

Wedstrijd Datum Divisie Tijd
Luxemburg - Wit-Rusland zondag 8 september League C 15.00
Denenmarken - Servië zondag 8 september
League A
18.00
Bulgarije - Noord-Ierland zondag 8 september
League C
18.00
n.n.b. - Liechtenstein zondag 8 september
League D 18.00
Slowakije - Azerbeidzjan zondag 8 september
League C 18.00
Kroatië - Polen zondag 8 september
League A
20.45
Zweden - Estland zondag 8 september
League C
20.45
Portugal - Schotland zondag 8 september
League A
20.45
Zwitserland - Spanje zondag 8 september
League A
20.45

Maandag 9 september 2024

Wedstrijd Datum Divisie Tijd
Israël - Italië maandag 9 september League A 20.45
Turkije - IJsland maandag 9 september League B
20.45
Frankrijk - België maandag 9 september League A
20.45
Montenegro - Wales maandag 9 september League B 20.45
Roemenië - n.n.b. maandag 9 september League C 20.45
Cyprus - Kosovo maandag 9 september League C
20.45
Noorwegen - Oostenrijk maandag 9 september League B
20.45
Slovenië - Kazachstan maandag 9 september League B
20.45

Dinsdag 10 september 2024

Wedstrijd Datum Divisie Tijd
Ierland - Griekenland dinsdag 10 september League B 15.00
Albanië - Georgië dinsdag 10 september League B
18.00
Tsjechië - Oekraïne dinsdag 10 september League B
18.00
Engeland - Finland dinsdag 10 september League B 18.00
Nederland - Duitsland dinsdag 10 september League A 18.00
Noord-Macedonië - Armenië dinsdag 10 september League C
20.45
Andorra - Malta dinsdag 10 september League D
20.45
Letland - Faeröer Eilanden dinsdag 10 september League C
20.45
Hongarije - Bosnië en Herzegovina dinsdag 10 september League A
20.45

Nations League groepsfase - Speeldag 3

Donderdag 10 oktober 2024

Wedstrijd Datum Divisie Tijd
Oostenrijk - Kazachstan donderdag 10 oktober League B 20.45
Israël - Frankrijk donderdag 10 oktober League A
20.45
Finland - Ierland donderdag 10 oktober League B
20.45
Moldavië - Andorra donderdag 10 oktober League D 20.45
Noorwegen - Slovenië donderdag 10 oktober League B 20.45
Letland - Noord-Macedonië donderdag 10 oktober League C
20.45
n.n.b. - San Marino donderdag 10 oktober League D
20.45
Faeröer Eilanden - Armenië donderdag 10 oktober League C
20.45
Italië - België donderdag 10 oktober League A
20.45
Engeland - Griekenland donderdag 10 oktober League B
20.45

Vrijdag 11 oktober 2024

Wedstrijd Datum Divisie Tijd
Oekraïne - Georgië vrijdag 11 oktober League B 20.45
Estland - Azerbeidzjan vrijdag 11 oktober League C
20.45
Hongarije - Nederland vrijdag 11 oktober League A
20.45
Bosnië en Herzegovina - Duitsland vrijdag 11 oktober League A 20.45
Turkije - Montenegro vrijdag 11 oktober League B 20.45
Tsjechië - Albanië vrijdag 11 oktober League B
20.45
Slowakije - Zweden vrijdag 11 oktober League C
20.45
IJsland - Wales vrijdag 11 oktober League B 20.45

Zaterdag 12 oktober 2024

Wedstrijd Datum Divisie Tijd
n.n.b. - Kosovo zaterdag 12 oktober League B 15.00
Kroatië - Schotland zaterdag 12 oktober League B
18.00
Bulgarije - Luxemburg zaterdag 12 oktober League B
18.00
Polen - Portugal zaterdag 12 oktober League B 20.45
Spanje - Denemarken zaterdag 12 oktober League A 20.45
Wit-Rusland - Noord-Ierland zaterdag 12 oktober League C
20.45
Cyprus - Roemenië zaterdag 12 oktober League D
20.45
Servië - Zwitserland zaterdag 12 oktober League C
20.45