Overslaan en ga naar inhoud

Olympische Spelen 2024 Programma

Bekijk het schema

De Olympische Zomerspelen van 2024 worden van 26 juli tot en met 11 augustus in Parijs gehouden. Benieuwd wanneer jouw favoriete sport op tv is en op welke zender je de verschillende onderdelen kunt volgen? Bekijk dan snel het complete programma van de Olympische Spelen hieronder!

Alle data van de Olympische Spelen

De Olympische Spelen van 2024 kijk je live bij de NOS

Laatste update: 17 mei 2024

Donderdag 25 t/m zondag 28 juli 2024

Donderdag 25 juli 2024

Onderdeel Datum Tijd Zender
Handbal dames - Voorronde donderdag 25 juli 9.00 n.n.b.
Boogschieten dames - Klassementsronde donderdag 25 juli 9.30 n.n.b.
Boogschieten heren - Klassementsronde donderdag 25 juli 14.15 n.n.b.

Vrijdag 26 juli 2024

Onderdeel Datum Tijd Zender
Openingsceremonie vrijdag 26 juli 20.00 n.n.b.
Onderdeel Datum Tijd Zender
Zwemmen zaterdag 27 april 9.00 n.n.b.
Beachvolleybal - Voorronde zaterdag 27 april 9.00 n.n.b.
Judo - Mannen < 60 kg & Vrouwen < 48 kg zaterdag 27 april 10.00 n.n.b.
Roeien zaterdag 27 april 10.00 n.n.b.
Paardensport - Springen zaterdag 27 april 10.00 n.n.b.
Badminton zaterdag 27 april 10.00 n.n.b.
Boksen zaterdag 27 april 10.00 n.n.b.
Paardensport - Eventing zaterdag 27 april 10.00 n.n.b.
Schermen zaterdag 27 april 10.00 n.n.b.
Tennis zaterdag 27 april 10.00 n.n.b.
Turnen heren - Kwalificaties zaterdag 27 april 11.00 n.n.b.
Kanoslalom zaterdag 27 april 11.30 n.n.b.
Hockey heren - Nederland vs. Zuid-Afrika zaterdag 27 april 12.45 n.n.b.
Waterpolo dames - Nederland vs. Hongarije zaterdag 27 april 14.00 n.n.b.
Wielrennen - Tijdrit zaterdag 27 april 14.30 n.n.b.
Tafeltennis zaterdag 27 april 15.00 n.n.b.
Hockey dames - Nederland vs. Frankrijk zaterdag 27 april 20.15 n.n.b.
Onderdeel Datum Tijd Zender
Handbal dames - Voorronde zondag 28 juli 9.00 n.n.b.
Volleybal dames - voorronde zondag 28 juli 9.00 n.n.b.
Zwemmen zondag 28 juli 9.00 n.n.b.
Beachvolleybal - Voorronde zondag 28 juli 9.00 n.n.b.
Turnen dames - Kwalificatie zondag 28 juli 9.30 n.n.b.
Boogschieten dames - Teamwedstrijd zondag 28 juli 9.30 n.n.b.
Schermen zondag 28 juli 9.30 n.n.b.
Judo - Mannen < 66 kg & Vrouwen < 52 kg zondag 28 juli 10.00 n.n.b.
Zeilen zondag 28 juli 10.00 n.n.b.
Roeien zondag 28 juli 10.00 n.n.b.
Paardensport - Springen zondag 28 juli 10.00 n.n.b.
Badminton zondag 28 juli 10.00 n.n.b.
Boksen zondag 28 juli 10.00 n.n.b.
Paardensport - Eventing zondag 28 juli 10.00 n.n.b.
Tennis zondag 28 juli 10.00 n.n.b.
Windfoilen zondag 28 juli 11.00 n.n.b.
Kanoslalom zondag 28 juli 11.30 n.n.b.
Skateboarden - Street zondag 28 juli 12.00 n.n.b.
Mountainbiken dames zondag 28 juli 14.00 n.n.b.
Tafeltennis zondag 28 juli 15.00 n.n.b.
Hockey heren - Nederland vs. Frankrijk zondag 28 juli 19.45 n.n.b.
UEFA Europees voetbal bij Ziggo Sport

Vanaf augustus beleef je al het UEFA Europees voetbal op 1 plek, alleen bij Ziggo Sport. Ontdek hoe jij kunt kijken.

Vanaf augustus beleef je al het UEFA Europees voetbal op 1 plek, alleen bij Ziggo Sport. Ontdek hoe jij kunt kijken.

Programma Olympische Spelen 2024

Maandag 29 juli t/m zondag 4 augustus 2024

Onderdeel Datum Tijd Zender
Handbal dames - Voorronde maandag 29 juli 9.00 n.n.b.
Zwemmen maandag 29 juli 9.00 n.n.b.
Beachvolleybal - Voorronde maandag 29 juli 9.00 n.n.b.
Boogschieten heren - Teamwedstrijd maandag 29 juli 9.30 n.n.b.
Schermen maandag 29 juli 9.30 n.n.b.
Judo - Mannen < 73 kg & Vrouwen < 52 kg
maandag 29 juli 10.00 n.n.b.
Schermen maandag 29 juli 10.00 n.n.b.
Judo - Mannen < 66 kg & Vrouwen < 57 kg maandag 29 juli 10.00 n.n.b.
Roeien maandag 29 juli 10.00 n.n.b.
Zeilen maandag 29 juli 10.00 n.n.b.
Paardensport - Springen maandag 29 juli 10.00 n.n.b.
Badminton maandag 29 juli 10.00 n.n.b.
Boksen maandag 29 juli 10.00 n.n.b.
Paardensport - Eventing maandag 29 juli 10.00 n.n.b.
Tennis maandag 29 juli 10.00 n.n.b.
Windfoilen maandag 29 juli 11.00 n.n.b.
Kanoslalom maandag 29 juli 11.30 n.n.b.
Mountainbiken heren
maandag 29 juli 14.00 n.n.b.
Tafeltennis maandag 29 juli 15.00 n.n.b.
Turnen heren - Teamfinale maandag 29 juli 17.30 n.n.b.
Waterpolo dames - China vs. Nederland maandag 29 juli 18.30 n.n.b.
Hockey dames - Duitsland vs. Nederland
maandag 29 juli 19.45 n.n.b.
Onderdeel Datum Tijd Zender
Triatlon dinsdag 30 juli 8.00 n.n.b.
Handbal dames - voorronde dinsdag 30 juli 9.00 n.n.b.
Basketbal - 3x3 dinsdag 30 juli 9.00 n.n.b.
Zwemmen dinsdag 30 juli 9.00 n.n.b.
Beachvolleybal - Voorronde dinsdag 30 juli 9.00 n.n.b.
Judo - Mannen < 81 kg & Vrouwen < 63 kg
dinsdag 30 juli 10.00 n.n.b.
Paardensport - Springen dinsdag 30 juli 10.00 n.n.b.
Roeien dinsdag 30 juli 10.00 n.n.b.
Zeilen dinsdag 30 juli 10.00 n.n.b.
Badminton dinsdag 30 juli 10.00 n.n.b.
Boksen dinsdag 30 juli 10.00 n.n.b.
Tennis dinsdag 30 juli 10.00 n.n.b.
Windfoilen dinsdag 30 juli 11.00 n.n.b.
Kanoslalom dinsdag 30 juli 11.30 n.n.b.
Booschieten - Individueel dinsdag 30 juli 12.00 n.n.b.
Schermen dinsdag 30 juli 12.00 n.n.b.
Hockey heren - Groot-Brittannië vs. Nederland dinsdag 30 juli 12.45 n.n.b.
Tafeltennis dinsdag 30 juli 15.00 n.n.b.
Turnen dames - Teamfinale dinsdag 30 juli 18.15 n.n.b.
Onderdeel Datum Tijd Zender
Triatlon woensdag 31 juli 8.00 n.n.b.
Volleybal dames - Voorrone woensdag 31 juli 9.00 n.n.b.
Zwemmen woensdag 31 juli 9.00 n.n.b.
Basketbal - 3x3 woensdag 31 juli 9.00 n.n.b.
Beachvolleybal - Voorronde woensdag 31 juli 9.00 n.n.b.
Judo - Mannen < 90 kg & Vrouwen < 70 kg
woensdag 31 juli 10.00 n.n.b.
Schoonspringen woensdag 31 juli 10.00 n.n.b.
Roeien woensdag 31 juli 10.00 n.n.b.
Zeilen woensdag 31 juli 10.00 n.n.b.
Badminton woensdag 31 juli 10.00 n.n.b.
Boksen woensdag 31 juli 10.00 n.n.b.
Paardensport - Springen woensdag 31 juli 10.00 n.n.b.
Tennis woensdag 31 juli 10.00 n.n.b.
Windfoilen woensdag 31 juli 11.00 n.n.b.
Kanoslalom woensdag 31 juli 11.30 n.n.b.
Schermen woensdag 31 juli 12.00 n.n.b.
Booschieten - Individueel woensdag 31 juli 12.00 n.n.b.
Waterpolo dames - Nederland vs. Australië woensdag 31 juli 14.00 n.n.b.
Tafeltennis woensdag 31 juli 15.00 n.n.b.
Hockey heren - Duitsland vs. Nederland woensdag 31 juli 17.30 n.n.b.
Turnen heren - Meerkamp woensdag 31 juli 17.30 n.n.b.
Hockey dames - Nederland vs. China woensdag 31 juli 20.15 n.n.b.
Onderdeel Datum Tijd Zender
Triatlon donderdag 1 augustus 8.00 n.n.b.
Handbal dames - Voorrone donderdag 1 augustus 9.00 n.n.b.
Zwemmen donderdag 1 augustus 9.00 n.n.b.
Basketbal - 3x3 donderdag 1 augustus 9.00 n.n.b.
Beachvolleybal - Voorronde donderdag 1 augustus 9.00 n.n.b.
Judo - Mannen < 100 kg & Vrouwen < 78 kg
donderdag 1 augustus 10.00 n.n.b.
Schermen donderdag 1 augustus 10.00 n.n.b.
Schoonspringen donderdag 1 augustus 10.00 n.n.b.
Atletiek donderdag 1 augustus 10.00 n.n.b.
Roeien donderdag 1 augustus 10.00 n.n.b.
Zeilen donderdag 1 augustus 10.00 n.n.b.
Paardensport - Springen donderdag 1 augustus 10.00 n.n.b.
Badminton donderdag 1 augustus 10.00 n.n.b.
Boksen donderdag 1 augustus 10.00 n.n.b.
Tennis donderdag 1 augustus 10.00 n.n.b.
Windfoilen donderdag 1 augustus 11.00 n.n.b.
Golf donderdag 1 augustus 11.30 n.n.b.
Kanoslalom donderdag 1 augustus 11.30 n.n.b.
Schermen donderdag 1 augustus 12.00 n.n.b.
Booschieten - Individueel donderdag 1 augustus 12.00 n.n.b.
Tafeltennis donderdag 1 augustus 15.00 n.n.b.
Turnen dames - Meerkamp donderdag 1 augustus 18.15 n.n.b.
BMX cross - Kwalificatie donderdag 1 augustus 20.00 n.n.b.
Onderdeel Datum Tijd Zender
Triatlon vrijdag 2 augustus 8.00 n.n.b.
Zwemmen
vrijdag 2 augustus 9.00 n.n.b.
Basketbal - 3x3
vrijdag 2 augustus 9.00 n.n.b.
Beachvolleybal - Voorronde vrijdag 2 augustus 9.00 n.n.b.
Judo - Mannen > 100 kg & Vrouwen > 78 kg
vrijdag 2 augustus 10.00 n.n.b.
Schoonspringen vrijdag 2 augustus 10.00 n.n.b.
Atletiek vrijdag 2 augustus 10.00 n.n.b.
Roeien vrijdag 2 augustus 10.00 n.n.b.
Zeilen vrijdag 2 augustus 10.00 n.n.b.
Paardensport - Springen vrijdag 2 augustus 10.00 n.n.b.
Badminton vrijdag 2 augustus 10.00 n.n.b.
Boksen vrijdag 2 augustus 10.00 n.n.b.
Tennis vrijdag 2 augustus 10.00 n.n.b.
Hockey heren - Nederland vs. Spanje vrijdag 2 augustus 10.30 n.n.b.
Windfoilen vrijdag 2 augustus 11.00 n.n.b.
Kanoslalom vrijdag 2 augustus 11.30 n.n.b.
Golf vrijdag 2 augustus 11.30 n.n.b.
Schermen vrijdag 2 augustus 12.00 n.n.b.
Hockey dames - België vs. Nederland vrijdag 2 augustus 12.45 n.n.b.
Tafeltennis vrijdag 2 augustus 15.00 n.n.b.
BMX cross - Finale
vrijdag 2 augustus 20.00 n.n.b.
Onderdeel Datum Tijd Zender
Judo - Gemengd team zaterdag 3 augustus 8.00 n.n.b.
Triatlon zaterdag 3 augustus 8.00 n.n.b.
Handbal dames - Voorronde
zaterdag 3 augustus 9.00 n.n.b.
Volleybal dames - Voorronde zaterdag 3 augustus 9.00 n.n.b.
Zwemmen zaterdag 3 augustus 9.00 n.n.b.
Beachvolleybal - Voorronde zaterdag 3 augustus 9.00 n.n.b.
Booschieten dames - Individueel Finale zaterdag 3 augustus 9.30 n.n.b.
Booschieten mixed - Finale zaterdag 3 augustus 9.30 n.n.b.
Schoonspringen zaterdag 3 augustus 10.00 n.n.b.
Atletiek zaterdag 3 augustus 10.00 n.n.b.
Roeien zaterdag 3 augustus 10.00 n.n.b.
Zeilen zaterdag 3 augustus 10.00 n.n.b.
Paardensport - Springen zaterdag 3 augustus 10.00 n.n.b.
Badminton zaterdag 3 augustus 10.00 n.n.b.
Boksen zaterdag 3 augustus 10.00 n.n.b.
Tennis zaterdag 3 augustus 10.00 n.n.b.
Hockey dames - Nederland vs Japan zaterdag 3 augustus 10.30 n.n.b.
Wielrennen heren - Wegwedstrijd zaterdag 3 augustus 11.00 n.n.b.
Schermen dames zaterdag 3 augustus 11.30 n.n.b.
Kanoslalom zaterdag 3 augustus 11.30 n.n.b.
Golf zaterdag 3 augustus 11.30 n.n.b.
Tafeltennis zaterdag 3 augustus 15.00 n.n.b.
Turnen - Toestelfinale zaterdag 3 augustus 15.30 n.n.b.
Basketbal dames - 3x3 zaterdag 3 augustus 17.30 n.n.b.
Onderdeel Datum Tijd Zender
Triatlon zondag 4 augustus 8.00 n.n.b.
Volleybal dames - Voorronde
zondag 4 augustus 9.00 n.n.b.
Beachvolleybal - Achtste finales
zondag 4 augustus 9.00 n.n.b.
Zwemmen zondag 4 augustus 9.00 n.n.b.
Booschieten heren - Individueel Finale zondag 4 augustus 9.30 n.n.b.
Hockey heren - kwartfinale zondag 4 augustus 10.00 n.n.b.
Schermen zondag 4 augustus 10.00 n.n.b.
Schoonspringen zondag 4 augustus 10.00 n.n.b.
Atletiek zondag 4 augustus 10.00 n.n.b.
Zeilen zondag 4 augustus 10.00 n.n.b.
Paardensport - Springen zondag 4 augustus 10.00 n.n.b.
Badminton zondag 4 augustus 10.00 n.n.b.
Boksen zondag 4 augustus 10.00 n.n.b.
Tennis zondag 4 augustus 10.00 n.n.b.
Kanoslalom zondag 4 augustus 11.30 n.n.b.
Golf zondag 4 augustus 11.30 n.n.b.
Wielrennen dames - Wegwedstrijd zondag 4 augustus 14.00 n.n.b.
Tafeltennis zondag 4 augustus 15.00 n.n.b.
Turnen - Toestelfinales zondag 4 augustus 15.30 n.n.b.
Basketbal mannen - 3x3 zondag 4 augustus 17.30 n.n.b.
Waterpolo dames - Canada vs. Nederland zondag 4 augustus 18.30 n.n.b.

Maandag 5 augustus t/m zondag 11 augustus 2024

Onderdeel Datum Tijd Zender
Triatlon maandag 5 augustus 8.00 n.n.b.
Beachvolleybal - Achtste finales maandag 5 augustus 9.00 n.n.b.
Hockey dames - Kwartfinale
maandag 5 augustus 10.00 n.n.b.
Schoonspringen maandag 5 augustus 10.00 n.n.b.
Atletiek maandag 5 augustus 10.00 n.n.b.
Zeilen maandag 5 augustus 10.00 n.n.b.
Paardensport - Springen maandag 5 augustus 10.00 n.n.b.
Badminton maandag 5 augustus 10.00 n.n.b.
Boksen maandag 5 augustus 10.00 n.n.b.
Kanoslalom maandag 5 augustus 11.30 n.n.b.
Golf maandag 5 augustus 11.30 n.n.b.
Worstelen maandag 5 augustus 15.00 n.n.b.
Turnen - Toestelfinale maandag 5 augustus 15.30 n.n.b.
Baanwielrennen maandag 5 augustus 17.00 n.n.b.
Basketbal - 3x3 Finale maandag 5 augustus 17.30 n.n.b.
Onderdeel Datum Tijd Zender
Volleybal dames - Kwartfinale dinsdag 6 augustus 9.00 n.n.b.
Handbal dames - Kwartfinale
dinsdag 6 augustus 9.30 n.n.b.
Schoonspringen dinsdag 6 augustus 10.00 n.n.b.
Atletiek dinsdag 6 augustus 10.00 n.n.b.
Zeilen dinsdag 6 augustus 10.00 n.n.b.
Paardensport - Springen dinsdag 6 augustus 10.00 n.n.b.
Badminton dinsdag 6 augustus 10.00 n.n.b.
Boksen dinsdag 6 augustus 10.00 n.n.b.
Golf dinsdag 6 augustus 11.30 n.n.b.
Hockey heren - Halve finale dinsdag 6 augustus 14.00 n.n.b.
Waterpolo dames - Kwartfinale dinsdag 6 augustus 14.00 n.n.b.
Worstelen dinsdag 6 augustus 15.00 n.n.b.
Beachvolleybal - Kwartfinale dinsdag 6 augustus 17.00 n.n.b.
Baanwielrennen dinsdag 6 augustus 17.00 n.n.b.
Onderdeel Datum Tijd Zender
Schoonspringen
woensdag 7 augustus 10.00 n.n.b.
Atletiek woensdag 7 augustus 10.00 n.n.b.
Zeilen woensdag 7 augustus 10.00 n.n.b.
Badminton woensdag 7 augustus 10.00 n.n.b.
Boksen woensdag 7 augustus 10.00 n.n.b.
Golf woensdag 7 augustus 11.30 n.n.b.
Hockey dames - Halve finale woensdag 7 augustus 14.00 n.n.b.
Worstelen woensdag 7 augustus 15.00 n.n.b.
Beachvolleybal - Kwartfinale woensdag 7 augustus 17.00 n.n.b.
Baanwielrennen woensdag 7 augustus 17.00 n.n.b.
Waterpolo dames - Kwartfinale woensdag 7 augustus 10.00 n.n.b.
Worstelen woensdag 7 augustus 10.00 n.n.b.
Beachvolleybal - Kwartfinale woensdag 7 augustus 10.00 n.n.b.
Baanwielrennen woensdag 7 augustus 11.30 n.n.b.
Onderdeel Datum Tijd Zender
Openwaterzwemmen dames woensdag 7 augustus 7.30 n.n.b.
Schoonspringen woensdag 7 augustus 10.00 n.n.b.
Atletiek woensdag 7 augustus 10.00 n.n.b.
Zeilen woensdag 7 augustus 10.00 n.n.b.
Badminton woensdag 7 augustus 10.00 n.n.b.
Boksen woensdag 7 augustus 10.00 n.n.b.
Golf woensdag 7 augustus 11.30 n.n.b.
Waterpolo dames - Halve finale woensdag 7 augustus 13.00 n.n.b.
Hockey heren - Finale woensdag 7 augustus 14.00 n.n.b.
Worstelen woensdag 7 augustus 15.00 n.n.b.
Voleybal dames - Halve finale woensdag 7 augustus 16.00 n.n.b.
Handbal dames - Halve finale woensdag 7 augustus 16.30 n.n.b.
Beachvolleybal - Halve finale woensdag 7 augustus 17.00 n.n.b.
Baanwielrennen woensdag 7 augustus 17.00 n.n.b.
Onderdeel Datum Tijd Zender
Openwaterzwemmen heren vrijdag 9 augustus 7.30 n.n.b.
Schoonspringen vrijdag 9 augustus 10.00 n.n.b.
Atletiek vrijdag 9 augustus 10.00 n.n.b.
Badminton vrijdag 9 augustus 10.00 n.n.b.
Boksen vrijdag 9 augustus 10.00 n.n.b.
Golf vrijdag 9 augustus 11.30 n.n.b.
Hockey dames - Finale vrijdag 9 augustus 14.00 n.n.b.
Worstelen vrijdag 9 augustus 15.00 n.n.b.
Breaking vrouwen vrijdag 9 augustus 16.00 n.n.b.
Baanwielrennen vrijdag 9 augustus 17.00 n.n.b.
Synchroonzwemmen vrijdag 9 augustus 19.30 n.n.b.
Beachvolleybal dames - Finale vrijdag 9 augustus 21.00 n.n.b.
Onderdeel Datum Tijd Zender
Marathon heren zaterdag 10 augustus 8.00 n.n.b.
Waterpolo dames - Finale zaterdag 10 augustus 9.00 n.n.b.
Handbal dames - Finale zaterdag 10 augustus 10.00 n.n.b.
Atletiek zaterdag 10 augustus 10.00 n.n.b.
Boksen zaterdag 10 augustus 10.00 n.n.b.
Golf zaterdag 10 augustus 11.30 n.n.b.
Volleybal dames - Troostfinale zaterdag 10 augustus 13.00 n.n.b.
Worstelen zaterdag 10 augustus 15.00 n.n.b.
Breaking heren zaterdag 10 augustus 16.00 n.n.b.
Baanwielrennen zaterdag 10 augustus 17.00 n.n.b.
Synchroonzwemmen zaterdag 10 augustus 19.30 n.n.b.
Beachvolleybal heren - Finale zaterdag 10 augustus 21.00 n.n.b.
Onderdeel Datum Tijd Zender
Marathon dames zondag 11 augustus 8.00 n.n.b.
Atletiek zondag 11 augustus 10.00 n.n.b.
Volleybal dames - Finale zondag 11 augustus 13.00 n.n.b.
Worstelen zondag 11 augustus 15.00 n.n.b.
Baanwielrennen zondag 11 augustus 17.00 n.n.b.
Sluitingsceremonie zondag 11 augustus 20.00 n.n.b.

Als sportfan zit je goed bij Ziggo
Krijg je geen genoeg van de Olympische Spelen? Dan hebben we nóg meer sportplezier voor je!

Gratis voor Ziggo klanten op kanaal 14
Ziggo Sport

Ziggo Sport is dé sportzender van Nederland. Met heel veel voetbal zoals de UEFA Champions League, La Liga en Serie A, racing zoals MotoGP en IndyCar, golf, tennis en meer!