Direct naar inhoud
Shanghai Masters 2025

Shanghai Masters 2026 kijken

Zo kun je het ATP-1000 toernooi van Shanghai live op TV kijken

Van woensdag 7 oktober tot en met zondag 18 oktober 2026  kijk je live het ATP-1000 tennistoernooi van Shanghai, de Shanghai Masters! Wil jij niets missen van het toernooi? Lees hieronder waar je de wedstrijden live kunt volgen.

Zo kijk je Shanghai Masters in 2026

De beste wedstrijden van Shanghai Masters kijk je live met Ziggo Sport

Shanghai Masters 2026 wordt uitgezonden op meerdere zenders van Ziggo Sport. Bekijk hieronder het overzicht van de uitzendingen:

Shanghai Masters 2026 uitzendingen:

Hoe laat kijk je het toernooi op tv?
DatumZiggo Sport*Ziggo Sport 4*
woensdag 7 oktober08.00 - 16.0006.00 - 16.00
donderdag 8 oktober08.00 - 16.0006.00 - 16.00
vrijdag 9 oktober08.00 - 16.0006.00 - 16.00
zaterdag 10 oktober-06.00 - 16.00
zondag 11 oktober-06.00 - 16.00
maandag 12 oktober08.00 - 16.0006.00 - 16.00
dinsdag 13 oktober06.00 - 10.0006.00 - 10.00 & 12.00 - 16.00
woensdag 14 oktober06.00 - 10.00 & 12.00 - 16.0006.00 - 10.00 & 12.00 - 16.00
donderdag 15 oktober08.30 - 10.30 & 12.00 - 14.0008.30 - 10.30 & 12.00 - 14.00
vrijdag 16 oktober08.30 - 10.30 & 12.00 - 14.0008.30 - 10.30 & 12.00 - 14.00
zaterdag 17 oktober10.30 - 12.30 & 13.00 - 15.0010.30 - 12.30 & 13.00 - 15.00
zondag 18 oktober10.30 - 13.0010.30 - 13.00

*Ziggo Sport doet er alles aan om de beste tenniswedstrijden uit te zenden, vooral wanneer Nederlandse tennissers in actie komen. De beschikbaarheid van deze wedstrijden hangt echter af van het beeldmateriaal dat door de rechtenhouder wordt aangeleverd.

Zenders:

Hoe kijk je het tennistoernooi op tv?
ZenderKanaal op TV
Ziggo Sport
  • Ziggo: kanaal 14
  • KPN: kanaal 233
  • Odido: kanaal 160
  • Ziggo Sport Totaal app
Ziggo Sport 4 met Ziggo Sport Totaal
  • Ziggo: kanaal 404
  • KPN: kanaal 236
  • Odido: kanaal 163
  • Ziggo Sport Totaal app
Sport kijk je bij Ziggo
Stap nu over
  • Alle ESPN-zenders (ESPN 1, 2, 3 en 4)
  • Ziggo Sport 1 met UEFA Europees voetbal
12 maanden 34,95 per maand bij Internet & TV + gratis topsport

Bij een 2-jarig abonnement

Veelgestelde vragen

Kun je Shanghai Masters live kijken?

Ja, je kunt de beste wedstrijden van het ATP-1000 toernooi in Shanghai live kijken. De belangrijkste wedstrijden worden live uitgezonden op Ziggo Sport en Ziggo Sport 4.

Waar kijk je Shanghai Masters?

Je kijkt Shanghai Masters tennis op de volgende zenders:

  • Ziggo Sport 4
  • Ziggo Sport
{ "@context": "https://schema.org", "@type": "FAQPage", "mainEntity": [ { "@type": "Question", "name": "Kan ik Shanghai Masters 2026 live kijken?", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "<p>Ja, je kunt de beste wedstrijden van het ATP-1000 toernooi in&nbsp;Shanghai live kijken. De belangrijkste wedstrijden worden live uitgezonden op Ziggo Sport en Ziggo Sport 4.</p> " } }, { "@type": "Question", "name": "Op welke zender kijk je Shanghai Masters?", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "<p>Je kijkt&nbsp;Shanghai Masters tennis op de volgende zenders:</p> <ul> <li>Ziggo Sport 4</li> <li>Ziggo Sport</li> </ul> " } } ] }

Als sportfan zit je goed bij Ziggo
Krijg je geen genoeg van tennis? Dan hebben we nóg meer sportplezier voor je!

Gratis voor Ziggo klanten op kanaal 14
Ziggo Sport

Ziggo Sport is dé sportzender van Nederland. Met heel veel voetbal zoals de UEFA Champions League, La Liga en Serie A, racing zoals MotoGP en IndyCar, golf, tennis en meer!