Overslaan en ga naar inhoud

Handbal Olympische Spelen

Bekijk het programma

De Nederlandse Handbaldames hebben zich geplaatst voor de Olympische Spelen van Parijs. De handbalwedstrijden worden van donderdag 25 juli t/m zondag 11 augustus gespeeld. Bekijk het volledige speelschema hieronder.

Het Handbal Programma op de Olympische Spelen

Beleef handbal op de Olympische Spelen bij Ziggo

Laatste update: 12 juni 2024

Speelschema Handbal - Dames

Donderdag 25 juli

Wedstrijd Datum Tijd Zender
Slovenië - Denemarken donderdag 25 juli 09.00
Nederland - Angola donderdag 25 juli 11.00
Spanje - Brazilië donderdag 25 juli 14.00
Duitsland - Korea donderdag 25 juli 16.00
Hongarije - Frankrijk donderdag 25 juli 19.00
Noorwegen - Zweden donderdag 25 juli 21.00
Wedstrijd Datum Tijd Zender
Brazilië - Hongarije zondag 28 juli 09.00
Korea - Slovenië zondag 28 juli 11.00
Zweden - Duitsland zondag 28 juli 14.00
Denemarken - Noorwegen zondag 28 juli 16.00
Angola - Spanje zondag 28 juli 19.00
Frankrijk - Nederland zondag 28 juli 21.00
Wedstrijd Datum Tijd Zender
Duitsland - Slovenië dinsdag 30 juli 09.00
Noorwegen - Korea dinsdag 30 juli 11.00
Nederland - Spanje dinsdag 30 juli 14.00
Hongarije - Angola dinsdag 30 juli 16.00
Frankrijk - Brazilië dinsdag 30 juli 19.00
Zweden - Denemarken dinsdag 30 juli 21.00
Wedstrijd Datum Tijd Zender
Nederland - Brazilië donderdag 1 augustus 09.00
Korea - Zweden donderdag 1 augustus 11.00
Spanje - Hongarije donderdag 1 augustus 14.00
Angola - Frankrijk donderdag 1 augustus 16.00
Duitsland - Denemarken donderdag 1 augustus 19.00
Slovenië - Noorwegen donderdag 1 augustus 21.00
Wedstrijd Datum Tijd Zender
Hongarije - Nederland zaterdag 3 augustus 09.00
Spanje - Frankrijk zaterdag 3 augustus 11.00
Brazilië - Angola zaterdag 3 augustus 14.00
Slovenië - Zweden zaterdag 3 augustus 16.00
Noorwegen - Duitsland zaterdag 3 augustus 19.00
Denemarken - Korea zaterdag 3 augustus 21.00 n.n.b.
Wedstrijd Datum Tijd Zender
Kwart finale 1 dinsdag 6 augustus 09.30
Kwart finale 2 dinsdag 6 augustus 13.30
Kwart finale 3 dinsdag 6 augustus 17.30
Kwart finale 4 dinsdag 6 augustus 21.30
Wedstrijd Datum Tijd Zender
Halve finale 1 donderdag 8 augustus 16.30
Halve finale 2 donderdag 8 augustus 21.30
Wedstrijd Datum Tijd Zender
Bronzen medaille zaterdag 10 augustus 10.00
Finale (Goud & Zilver) zaterdag 10 augustus 15.00

Als sportfan zit je goed bij Ziggo
Krijg je geen genoeg van de Olympische Spelen? Dan hebben we nóg meer sportplezier voor je!

Gratis voor Ziggo klanten op kanaal 14
Ziggo Sport

Ziggo Sport is dé sportzender van Nederland. Met heel veel voetbal zoals de UEFA Champions League, La Liga en Serie A, racing zoals MotoGP en IndyCar, golf, tennis en meer!

Speelschema Handbal - Heren

Zaterdag 27 juli

Wedstrijd Datum Tijd Zender
Spanje - Slovenië zaterdag 27 juli 09.00
Hongarije - Egypte zaterdag 27 juli 11.00
Kroatië - Japan zaterdag 27 juli 14.00
Noorwegen - Argentinië zaterdag 27 juli 16.00
Duitsland - Zweden zaterdag 27 juli 19.00
Denemarken - Frankrijk zaterdag 27 juli 21.00
Wedstrijd Datum Tijd Zender
Japan - Duitsland maandag 29 juli 09.00
Slovenië - Kroatië maandag 29 juli 11.00
Egypte - Denemarken maandag 29 juli 14.00
Zweden - Spanje maandag 29 juli 16.00
Frankrijk - Noorwegen maandag 29 juli 19.00
Argentinië - Hongarije maandag 29 juli 21.00
Wedstrijd Datum Tijd Zender
Noorwegen - Hongarije woensdag 31 juli 09.00
Kroatië - Duitsland woensdag 31 juli 11.00
Spanje - Japan woensdag 31 juli 14.00
Slovenië - Zweden woensdag 31 juli 16.00
Frankrijk - Egypte woensdag 31 juli 19.00
Denemarken - Argentinië woensdag 31 juli 21.00
Wedstrijd Datum Tijd Zender
Hongarije - Denemarken vrijdag 2 augustus 09.00
Argentinië - Frankrijk vrijdag 2 augustus 11.00
Kroatië - Zweden vrijdag 2 augustus 14.00
Duitsland - Spanje vrijdag 2 augustus 16.00
Japan - Slovenië vrijdag 2 augustus 19.00
Noorwegen - Egypte vrijdag 2 augustus 21.00
Wedstrijd Datum Tijd Zender
Zweden - Japan zondag 4 augustus 09.00
Egypte - Argentinië zondag 4 augustus 11.00
Duitsland - Slovenië zondag 4 augustus 14.00
Hongarije - Frankrijk zondag 4 augustus 16.00
Denemarken - Noorwegen zondag 4 augustus 19.00
Spanje - Kroatië zondag 4 augustus 21.00
Wedstrijd Datum Tijd Zender
Kwart finale woensdag 7 augustus 09.30
Kwart finale woensdag 7 augustus 13.30
Kwart finale woensdag 7 augustus 17.30
Kwart finale woensdag 7 augustus 21.30
Wedstrijd Datum Tijd Zender
Halve finale vrijdag 9 augustus 16.30
Halve finale vrijdag 9 augustus 21.30
Wedstrijd Datum Tijd Zender
Bronzen medaille zondag 11 augustus 09.00
Finale (Goud & Zilver) zondag 11 augustus 13.30
Meer kijktips?
De Entertainment Gids

De beste tips voor films, series, programma's, sport, concerten en events voor jou.  

zenderoverzicht