Overslaan en ga naar inhoud

Badminton Olympische Spelen

Bekijk het programma

Tijdens de Olympische Spelen van 2024 zullen Robin Tabeling en Selena Piek voor Nederland in actie komen als gemengd dubbelteam in badminton. Het gehele badmintonprogramma zal van zaterdag 27 juli t/m maandag 5 augustus worden gespeeld. Benieuwd naar het programma? Bekijk dan het volledige speelschema hieronder.

Het Badmintonprogramma op de Olympische Spelen

Beleef badminton op de Olympische Spelen bij Ziggo

Laatste update: 12 juni 2024

Speelschema Badminton - Gemengd

Zaterdag 27 juli 2024

Onderdeel Datum Tijd Zender
Gemengd Dubbel - Groepsfase zaterdag 27 juli 2024 08.30
Gemengd Dubbel - Groepsfase zaterdag 27 juli 2024 08.30
Gemengd Dubbel - Groepsfase zaterdag 27 juli 2024 08.30
Gemengd Dubbel - Groepsfase zaterdag 27 juli 2024 09.20
Gemengd Dubbel - Groepsfase zaterdag 27 juli 2024 14.00
Gemengd Dubbel - Groepsfase zaterdag 27 juli 2024 14.00
Gemengd Dubbel - Groepsfase zaterdag 27 juli 2024 14.00
Gemengd Dubbel - Groepsfase zaterdag 27 juli 2024 14.50
Onderdeel Datum Tijd Zender
Gemengd Dubbel - Groepsfase zondag 28 juli 2024 08.30
Gemengd Dubbel - Groepsfase zondag 28 juli 2024 08.30
Gemengd Dubbel - Groepsfase zondag 28 juli 2024 14.00
Gemengd Dubbel - Groepsfase zondag 28 juli 2024 14.00
Gemengd Dubbel - Groepsfase zondag 28 juli 2024 19.30
Gemengd Dubbel - Groepsfase zondag 28 juli 2024 19.30
Gemengd Dubbel - Groepsfase zondag 28 juli 2024 19.30
Gemengd Dubbel - Groepsfase zondag 28 juli 2024 20.20
Onderdeel Datum Tijd Zender
Gemengd Dubbel - Groepsfase maandag 29 juli 2024 08.30
Gemengd Dubbel - Groepsfase maandag 29 juli 2024 08.30
Gemengd Dubbel - Groepsfase maandag 29 juli 2024 08.30
Gemengd Dubbel - Groepsfase maandag 29 juli 2024 09.20
Gemengd Dubbel - Groepsfase maandag 29 juli 2024 14.00
Gemengd Dubbel - Groepsfase maandag 29 juli 2024 14.00
Gemengd Dubbel - Groepsfase maandag 29 juli 2024 19.30
Gemengd Dubbel - Groepsfase maandag 29 juli 2024 19.30
Onderdeel Datum Tijd Zender
Gemengd Dubbel - Kwartfinale woensdag 31 juli 2024 20.20
Gemengd Dubbel - Kwartfinale woensdag 31 juli 2024 21.10
Gemengd Dubbel - Kwartfinale woensdag 31 juli 2024 21.10
Gemengd Dubbel - Kwartfinale woensdag 31 juli 2024 21.30
Onderdeel Datum Tijd Zender
Gemengd Dubbel - Halve Finale donderdag 1 augustus 2024 19.30
Gemengd Dubbel - Halve Finale donderdag 1 augustus 2024 20.30
Wedstrijd Datum Tijd Zender
Gemengd Dubbel - Bronzen medaille vrijdag 2 augustus 2024 15.00 zend
Gemengd Dubbel - Finale (Goud & Zilver) vrijdag 2 augustus 2024 16.10 zend

Als sportfan zit je goed bij Ziggo
Krijg je geen genoeg van de Olympische Spelen? Dan hebben we nóg meer sportplezier voor je!

Gratis voor Ziggo klanten op kanaal 14
Ziggo Sport

Ziggo Sport is dé sportzender van Nederland. Met heel veel voetbal zoals de UEFA Champions League, La Liga en Serie A, racing zoals MotoGP en IndyCar, golf, tennis en meer!

Speelschema Badminton - Dames

Zaterdag 27 juli 2024

Wedstrijd Datum Tijd Zender
Vrouwen Enkel - Groepsfase zaterdag 27 juli 2024 09.20
Vrouwen Enkel - Groepsfase zaterdag 27 juli 2024 09.20
Vrouwen Dubbel - Groepsfase zaterdag 27 juli 2024 10.10
Vrouwen Dubbel - Groepsfase zaterdag 27 juli 2024 11.00
Vrouwen Enkel - Groepsfase zaterdag 27 juli 2024 14.50
Vrouwen Enkel - Groepsfase zaterdag 27 juli 2024 14.50
Vrouwen Dubbel - Groepsfase zaterdag 27 juli 2024 15.40
Vrouwen Dubbel - Groepsfase zaterdag 27 juli 2024 16.30
Vrouwen Enkel - Groepsfase zaterdag 27 juli 2024 19.30
Vrouwen Enkel - Groepsfase zaterdag 27 juli 2024 19.30
Vrouwen Dubbel - Groepsfase zaterdag 27 juli 2024 21.10
Vrouwen Dubbel - Groepsfase zaterdag 27 juli 2024 21.10
Vrouwen Dubbel - Groepsfase zaterdag 27 juli 2024 21.10
Vrouwen Dubbel - Groepsfase zaterdag 27 juli 2024 22.00
Wedstrijd Datum Tijd Zender
Vrouwen Enkel - Groepsfase zondag 28 juli 2024 08.30
Vrouwen Enkel - Groepsfase zondag 28 juli 2024 09.20
Vrouwen Enkel - Groepsfase zondag 28 juli 2024 09.20
Vrouwen Dubbel - Groepsfase zondag 28 juli 2024 10.10
Vrouwen Dubbel - Groepsfase zondag 28 juli 2024 10.10
Vrouwen Dubbel - Groepsfase zondag 28 juli 2024 14.50
Vrouwen Enkel - Groepsfase zondag 28 juli 2024 14.50
Vrouwen Enkel - Groepsfase zondag 28 juli 2024 14.50
Vrouwen Enkel - Groepsfase zondag 28 juli 2024 15.40
Vrouwen Enkel - Groepsfase zondag 28 juli 2024 15.40
Vrouwen Enkel - Groepsfase zondag 28 juli 2024 20.20
Vrouwen Dubbel - Groepsfase zondag 28 juli 2024 21.10
Vrouwen Enkel - Groepsfase zondag 28 juli 2024 21.10
Wedstrijd Datum Tijd Zender
Vrouwen Dubbel - Groepsfase maandag 29 juli 2024 10.10
Vrouwen Enkel - Groepsfase maandag 29 juli 2024 10.10
Vrouwen Enkel - Groepsfase maandag 29 juli 2024 10.10
Vrouwen Dubbel - Groepsfase maandag 29 juli 2024 11.00
Vrouwen Dubbel - Groepsfase maandag 29 juli 2024 14.50
Vrouwen Enkel - Groepsfase maandag 29 juli 2024 14.50
Vrouwen Enkel - Groepsfase maandag 29 juli 2024 14.50
Vrouwen Enkel - Groepsfase maandag 29 juli 2024 15.40
Vrouwen Enkel - Groepsfase maandag 29 juli 2024 19.30
Vrouwen Enkel - Groepsfase maandag 29 juli 2024 20.20
Vrouwen Enkel - Groepsfase maandag 29 juli 2024 20.20
Vrouwen Dubbel - Groepsfase maandag 29 juli 2024 21.10
Wedstrijd Datum Tijd Zender
Vrouwen Enkel - Groepsfase dinsdag 30 juli 2024 08.30
Vrouwen Enkel - Groepsfase dinsdag 30 juli 2024 08.30
Vrouwen Enkel - Groepsfase dinsdag 30 juli 2024 08.30
Vrouwen Enkel - Groepsfase dinsdag 30 juli 2024 09.20
Vrouwen Dubbel - Groepsfase dinsdag 30 juli 2024 10.10
Vrouwen Dubbel - Groepsfase dinsdag 30 juli 2024 10.10
Vrouwen Dubbel - Groepsfase dinsdag 30 juli 2024 10.10
Vrouwen Dubbel - Groepsfase dinsdag 30 juli 2024 11.00
Wedstrijd Datum Tijd Zender
Vrouwen Dubbel - Groepsfase dinsdag 30 juli 2024 14.50
Vrouwen Dubbel - Groepsfase dinsdag 30 juli 2024 14.50
Vrouwen Enkel - Groepsfase dinsdag 30 juli 2024 15.40
Vrouwen Enkel - Groepsfase dinsdag 30 juli 2024 15.40
Vrouwen Enkel - Groepsfase dinsdag 30 juli 2024 15.40
Vrouwen Enkel - Groepsfase dinsdag 30 juli 2024 19.30
Vrouwen Enkel - Groepsfase dinsdag 30 juli 2024 19.30
Vrouwen Enkel - Groepsfase dinsdag 30 juli 2024 19.30
Vrouwen Dubbel - Groepsfase dinsdag 30 juli 2024 20.20
Vrouwen Dubbel - Groepsfase dinsdag 30 juli 2024 21.10
Wedstrijd Datum Tijd Zender
Vrouwen Enkel - Groepsfase woensdag 31 juli 2024 08.30
Vrouwen Enkel - Groepsfase woensdag 31 juli 2024 08.30
Vrouwen Enkel - Groepsfase woensdag 31 juli 2024 08.30
Vrouwen Enkel - Groepsfase woensdag 31 juli 2024 09.20
Vrouwen Enkel - Groepsfase woensdag 31 juli 2024 09.20
Vrouwen Enkel - Groepsfase woensdag 31 juli 2024 14.00
Vrouwen Enkel - Groepsfase woensdag 31 juli 2024 14.00
Vrouwen Enkel - Groepsfase woensdag 31 juli 2024 14.00
Vrouwen Enkel - Groepsfase woensdag 31 juli 2024 14.50
Vrouwen Enkel - Groepsfase woensdag 31 juli 2024 14.50
Vrouwen Enkel - Groepsfase woensdag 31 juli 2024 19.30
Vrouwen Enkel - Groepsfase woensdag 31 juli 2024 19.30
Wedstrijd Datum Tijd Zender
Vrouwen Dubbel - Kwartfinale donderdag 1 augustus 2024 08.30
Vrouwen Dubbel - Kwartfinale donderdag 1 augustus 2024 08.30
Vrouwen Dubbel - Kwartfinale donderdag 1 augustus 2024 08.30
Vrouwen Dubbel - Kwartfinale donderdag 1 augustus 2024 09.40
Vrouwen Enkel - Achtste Finale donderdag 1 augustus 2024 18.30
Vrouwen Enkel - Achtste Finale donderdag 1 augustus 2024 18.30
Vrouwen Enkel - Achtste Finale donderdag 1 augustus 2024 18.30
Vrouwen Enkel - Achtste Finale donderdag 1 augustus 2024 19.30
Vrouwen Enkel - Achtste Finale donderdag 1 augustus 2024 19.30
Wedstrijd Datum Tijd Zender
Vrouwen Dubbel - Halve Finale vrijdag 2 augustus 2024 08.30
Vrouwen Dubbel - Halve Finale vrijdag 2 augustus 2024 09.40
Wedstrijd Datum Tijd Zender
Vrouwen Enkel - Kwartfinale zaterdag 3 augustus 2024 08.30
Vrouwen Enkel - Kwartfinale zaterdag 3 augustus 2024 09.40
Vrouwen Enkel - Kwartfinale zaterdag 3 augustus 2024 10.50
Vrouwen Enkel - Kwartfinale zaterdag 3 augustus 2024 12.00
Vrouwen Dubbel - Bronzen medaille zaterdag 3 augustus 2024 15.00
Vrouwen Dubbel - Finale (Goud & Zilver) zaterdag 3 augustus 2024 16.10
Wedstrijd Datum Tijd Zender
Vrouwen Enkel - Halve Finale zondag 4 augustus 2024 08.30
Vrouwen Enkel - Halve Finale zondag 4 augustus 2024 09.40
Wedstrijd Datum Tijd Zender
Vrouwen Enkel - Bronzen medaille maandag 5 augustus 2024 09.45
Vrouwen Enkel - Finale (Goud & Zilver) maandag 5 augustus 2024 10.55

Speelschema Badminton - Heren

Zaterdag 27 juli 2024

Wedstrijd Datum Tijd Zender
Mannen Dubbel - Groepsfase zaterdag 27 juli 2024 10.10
Mannen Dubbel - Groepsfase zaterdag 27 juli 2024 10.10
Mannen Enkel - Groepsfase zaterdag 27 juli 2024 11.00
Mannen Enkel - Groepsfase zaterdag 27 juli 2024 11.00
Mannen Dubbel - Groepsfase zaterdag 27 juli 2024 15.40
Mannen Dubbel - Groepsfase zaterdag 27 juli 2024 15.40
Mannen Dubbel - Groepsfase zaterdag 27 juli 2024 16.30
Mannen Enkel - Groepsfase zaterdag 27 juli 2024 16.30
Mannen Dubbel - Groepsfase zaterdag 27 juli 2024 19.30
Mannen Dubbel - Groepsfase zaterdag 27 juli 2024 20.20
Mannen Dubbel - Groepsfase zaterdag 27 juli 2024 20.20
Mannen Dubbel - Groepsfase zaterdag 27 juli 2024 20.20
Mannen Enkel - Groepsfase zaterdag 27 juli 2024 22.00
Mannen Enkel - Groepsfase zaterdag 27 juli 2024 22.00
Wedstrijd Datum Tijd Zender
Mannen Dubbel - Groepsfase zondag 28 juli 2024 09.20
Mannen Dubbel - Groepsfase zondag 28 juli 2024 10.10
Mannen Enkel - Groepsfase zondag 28 juli 2024 11.00
Mannen Enkel - Groepsfase zondag 28 juli 2024 11.00
Mannen Enkel - Groepsfase zondag 28 juli 2024 11.00
Mannen Dubbel - Groepsfase zondag 28 juli 2024 14.00
Mannen Enkel - Groepsfase zondag 28 juli 2024 15.40
Mannen Enkel - Groepsfase zondag 28 juli 2024 16.30
Mannen Enkel - Groepsfase zondag 28 juli 2024 16.30
Mannen Enkel - Groepsfase zondag 28 juli 2024 16.30
Mannen Dubbel - Groepsfase zondag 28 juli 2024 20.20
Mannen Enkel - Groepsfase zondag 28 juli 2024 21.10
Mannen Enkel - Groepsfase zondag 28 juli 2024 22.00
Wedstrijd Datum Tijd Zender
Mannen Dubbel - Groepsfase maandag 29 juli 2024 09.20
Mannen Dubbel - Groepsfase maandag 29 juli 2024 09.20
Mannen Enkel - Groepsfase maandag 29 juli 2024 11.00
Mannen Enkel - Groepsfase maandag 29 juli 2024 11.00
Mannen Dubbel - Groepsfase maandag 29 juli 2024 14.00
Mannen Enkel - Groepsfase maandag 29 juli 2024 15.40
Mannen Enkel - Groepsfase maandag 29 juli 2024 15.40
Mannen Enkel - Groepsfase maandag 29 juli 2024 16.30
Mannen Dubbel - Groepsfase maandag 29 juli 2024 20.20
Mannen Enkel - Groepsfase maandag 29 juli 2024 21.10
Mannen Enkel - Groepsfase maandag 29 juli 2024 21.10
Mannen Enkel - Groepsfase maandag 29 juli 2024 22.00
Wedstrijd Datum Tijd Zender
Mannen Dubbel - Groepsfase dinsdag 30 juli 2024 09.20
Mannen Enkel - Groepsfase dinsdag 30 juli 2024 11.00
Mannen Enkel - Groepsfase dinsdag 30 juli 2024 11.00
Mannen Dubbel - Groepsfase dinsdag 30 juli 2024 14.00
Mannen Dubbel - Groepsfase dinsdag 30 juli 2024 14.00
Mannen Dubbel - Groepsfase dinsdag 30 juli 2024 14.00
Mannen Dubbel - Groepsfase dinsdag 30 juli 2024 14.50
Mannen Enkel - Groepsfase dinsdag 30 juli 2024 16.30
Mannen Enkel - Groepsfase dinsdag 30 juli 2024 16.30
Mannen Dubbel - Groepsfase dinsdag 30 juli 2024 20.20
Mannen Dubbel - Groepsfase dinsdag 30 juli 2024 20.20
Mannen Enkel - Groepsfase dinsdag 30 juli 2024 21.10
Mannen Enkel - Groepsfase dinsdag 30 juli 2024 21.10
Mannen Enkel - Groepsfase dinsdag 30 juli 2024 22.00
Wedstrijd Datum Tijd Zender
Mannen Enkel - Groepsfase woensdag 31 juli 2024 09.20
Mannen Enkel - Groepsfase woensdag 31 juli 2024 10.10
Mannen Enkel - Groepsfase woensdag 31 juli 2024 10.10
Mannen Enkel - Groepsfase woensdag 31 juli 2024 10.10
Mannen Enkel - Groepsfase woensdag 31 juli 2024 11.00
Mannen Enkel - Groepsfase woensdag 31 juli 2024 11.00
Wedstrijd Datum Tijd Zender
Mannen Enkel - Groepsfase woensdag 31 juli 2024 14.50
Mannen Enkel - Groepsfase woensdag 31 juli 2024 15.40
Mannen Enkel - Groepsfase woensdag 31 juli 2024 15.40
Mannen Enkel - Groepsfase woensdag 31 juli 2024 15.40
Mannen Enkel - Groepsfase woensdag 31 juli 2024 16.30
Mannen Enkel - Groepsfase woensdag 31 juli 2024 16.30
Mannen Enkel - Groepsfase woensdag 31 juli 2024 19.30
Mannen Enkel - Groepsfase woensdag 31 juli 2024 20.20
Mannen Enkel - Groepsfase woensdag 31 juli 2024 20.20
Wedstrijd Datum Tijd Zender
Mannen Enkel - Achtste Finale donderdag 1 augustus 2024 09.40
Mannen Enkel - Achtste Finale donderdag 1 augustus 2024 09.40
Mannen Dubbel - Kwartfinale donderdag 1 augustus 2024 13.00
Mannen Dubbel - Kwartfinale donderdag 1 augustus 2024 13.00
Mannen Dubbel - Kwartfinale donderdag 1 augustus 2024 13.00
Mannen Dubbel - Kwartfinale donderdag 1 augustus 2024 14.10
Mannen Enkel - Achtste Finale donderdag 1 augustus 2024 14.10
Mannen Enkel - Achtste Finale donderdag 1 augustus 2024 14.10
Mannen Enkel - Achtste Finale donderdag 1 augustus 2024 15.20
Wedstrijd Datum Tijd Zender
Mannen Dubbel - Halve Finale vrijdag 2 augustus 2024 10.50
Mannen Dubbel - Halve Finale vrijdag 2 augustus 2024 12.00
Mannen Enkel - Kwartfinale vrijdag 2 augustus 2024 17.40
Mannen Enkel - Kwartfinale vrijdag 2 augustus 2024 18.50
Mannen Enkel - Kwartfinale vrijdag 2 augustus 2024 20.00
Mannen Enkel - Kwartfinale vrijdag 2 augustus 2024 21.10
Wedstrijd Datum Tijd Zender
Mannen Enkel - Halve Finale zondag 4 augustus 2024 10.50
Mannen Enkel - Halve Finale zondag 4 augustus 2024 12.00
Mannen Dubbel - Bronzen medaille zondag 4 augustus 2024 15.00
Mannen Dubbel - Finale (Goud & Zilver) zondag 4 augustus 2024 16.10
Wedstrijd Datum Tijd Zender
Mannen Enkel - Bronzen medaille maandag 5 augustus 2024 14.30
Mannen Enkel - Finale (Goud & Zilver) maandag 5 augustus 2024 15.40
Meer kijktips?
De Entertainment Gids

De beste tips voor films, series, programma's, sport, concerten en events voor jou.  

zenderoverzicht