Battle of the Bands 2025
Het nieuwe seizoen van The Tribute – Battle of the Bands komt eraan! In dit jubileumseizoen strijden weer nieuwe bands om die felbegeerde tickets voor een live-optreden in de Ziggo Dome. Battle of the bands 2025 kijk je vanaf zaterdag 8 november om 20.00 uur op SBS6. Ben je benieuwd wat je van het vijfde seizoen kunt verwachten? Hieronder lees je alles over het nieuwe seizoen van Battle of the Bands 2025!
Wat we weten over Battle of the Bands 2025
Beleef The Tribute - Battle of the Bands op SBS6 bij Ziggo
Laatste update: 11 september 2025
Op 8 maart vond de sensationele finale van het vorige seizoen van The Tribute - Battle of the Bands plaats. Met een staande ovatie van de vakjury, die bestond uit Cesar Zuiderwijk (Golden Earring), Angela Groothuizen (Dolly Dots) en Spike (DI-RECT), en een maximale score van drie tienen wist Treasure (Bruno Mars) de eindstrijd te winnen.
Someone Like Her (Adele) eindigde op plek twee, Mr. Jones & Just In Case (Tom Jones) werd derde en ACinDC (AC/DC) mocht als vierde coverband door naar de drie live concerten in de Ziggo Dome op 17, 18 en 19 april.
Dit betekent dat de line-up tijdens The Tribute in Concert 2025 als volgt was:
- ACinDC (AC/DC) opende met een optreden van een kwartier;
- Mr. Jones & Just In Case (Tom Jones) volgde met een half uur;
- Someone Like Her (Adele) gaf een show van drie kwartier;
- Treasure (Bruno Mars) was met een uur de hoofdact van de avond.
Komend seizoen strijden er wederom 13 tribute bands tegen elkaar. Elke band zal in dit vijfde seizoen van Tribute - Battle of the Bands zijn uiterste best doen om op 16 april 2025 te mogen optreden tijdens The Tribute in Concert in de Ziggo Dome.
Als klant van Vodafone of Ziggo heb je via Priority exclusieve toegang tot tickets voor The Tribute in Concert 2025. Klik hieronder voor meer informatie en tickets
Battle of the Bands 2025: de deelnemers
Het is op dit moment nog niet bekendgemaakt welke dertien bands er aan het nieuwe seizoen van The Tribute meedoen, maar het is al wel bekend welke muziek er te horen zal zijn tijdens deze editie. Hieronder zetten we het voor je op een rijtje:
- Julio Iglesias
- Donna Summer
- Bryan Adams
- Fleetwood Mac
- Destiny's Child
- The Beach Boys
- BZN
- The Golden Earring
- Dua Lipa
- Doe Maar
- Ramses Shaffy
- Boy George
- Kiss
De presentator van Battle of the Bands 2025
De presentator van Battle of the Bands 2025 is wederom Johnny de Mol. Voor hem was vorig seizoen het eerste seizoen dat hij presenteerde. Hij verving hiermee Gerard Ekdom, die de eerste drie seizoenen voor zijn rekening nam.
De Mol is als presentator bekend van talentenjachten als Holland's Got Talent en We Want More. In 2015 won hij de Gouden Televizier-Ring voor SynDROOM.
De Mol is de zoon van televisieproducent John de Mol en zangeres Willeke Alberti. In 2016 zong hij tijdens Toppers in Concert met zijn moeder Willy Alberti’s bekende nummer ‘De glimlach van een kind’. Een jaar later trad hij als gastartiest op tijdens Holland zingt Hazes in de Ziggo Dome. Dus de presentator weet zelf ook wel een beetje wat het is om voor een groot publiek in de muzikale voetsporen van bekende artiesten te treden.
- 50% korting op Internet & TV
Tekst gaat verder onder de afbeeldingen
Waar kijk je Battle of the Bands 2025?
Tribute - Battle of the Bands 2025 kijk je vanaf zaterdag 8 november wekelijks om 20.00 uur op SBS6. Heb je Tribute - Battle of the Bands 2025 gemist of wil je een aflevering nog een keer zien? Geen probleem, terugkijken kan via KIJK.nl. Hier kun je ook de eerdere seizoenen van Battle of the Bands terugkijken.
Waar gaat Tribute - Battle of the Bands over?
The Tribute - Battle of the Bands is een programma waarin coverbands op muzikale wijze tegen elkaar strijden. Daarbij worden ze beoordeeld door een vakjury van muzikanten die hun strepen hebben verdiend.
Elke band brengt een eerbetoon aan een legendarische artiest of band. Daarbij gaat het niet alleen om het feilloos naspelen van de hits, maar ook of de tributebands de ziel van de muziek weten te raken. In eerdere seizoenen wonnen de tributebands Queen Must Go On, Bouke & The Elvis Matters Band en Bee Gees Forever.
De vier beste bands mogen optreden tijdens The Tribute in Concert in de Ziggo Dome. De nummer 4 speelt een kwartier, de nummer 3 een half uur, de nummer 2 drie kwartier en de winnaar mag maar liefst een uur de beste nummers aan het publiek laten horen.
In Tribute - Battle of the Bands draait het niet alleen om de performances. Zo zit er achter elke band een persoonlijk verhaal. Je leert de deelnemers kennen als mensen met een enorme passie voor hun idolen, waarbij iedere deelnemer zijn of haar eigen dromen en onzekerheden heeft.
Of je nu een muziekliefhebber bent of vooral van spannende competities houdt (of allebei!), Tribute - Battle of the Bands laat je geen show onberoerd.
Kijktips nodig? Bekijk de Entertainment Gids vol tips voor tv, streaming en sport.