Direct naar inhoud

Beach Boy's Best: a tribute to The Beach Boys

Ontdek alles over deze tributeband!

 

In de eerste aflevering van Battle of the Bands zorgde Beach Boy’s Best als derde act voor een echte zomerboost op het podium. Met hun uitvoering van Good Vibrations wisten ze meteen de relaxte surfvibe over te brengen. Wil je meer weten over deze band? Lees dan hieronder snel verder, want we vertellen je alles over de tributeband Beach Boy’s Best!

Wat we weten over de The Beach Boys tributeband Beach Boy's Best

Beleef The Tribute - Battle of the Bands op SBS6 met Ziggo

Laatste update: 13 november 2025

Beach Boy’s Best blaast de zonnige sound van The Beach Boys nieuw leven in. De band zet de relaxte surfvibe, ijzersterke harmonieën en het typische jaren 60-geluid neer zoals je het kent van de legendarische Amerikaanse groep.

De optredens van Beach Boy’s Best zitten vol energie en plezier. Met hun enthousiasme krijgen ze het publiek dan ook gegarandeerd aan het meezingen en dansen, zowel op festivals als in zalen. De stemmen en instrumenten van de band vullen elkaar perfect aan en de zomerse sfeer spat ervan af.

Eerst hopen ze natuurlijk in Battle of the Bands een finaleplekje te veroveren. Waarna ze in 2026 klaar staan voor een theatertour door heel Nederland!

Als klant van Vodafone of Ziggo heb je via Priority exclusieve toegang tot tickets voor The Tribute in Concert in 2026. Klik hieronder voor meer informatie en tickets

De bandleden van Beach Boy's Best: a tribute to The Beach Boys

De tributeband Beach Boy’s Best wordt geleid door gitarist en zanger Baggio. Hij speelt samen met Pablo op bas, Tim bespeelt de drums, Teun speelt op de toetsen en Gijs de gitaar. De bandleden zingen allemaal mee en begeleiden elkaar. Samen brengen ze de harmonieën en zonnige sound van The Beach Boys tot leven op het podium.

De deelname van de tributeband Beach Boy's Best in Battle of the Bands

Beach Boy’s Best zette in de eerste aflevering meteen de toon met een energiek en vrolijk optreden. Ze kregen het publiek én de jury mee met hun zomerse uitstraling en overtuigende sound. Cesar gaf een 8,5, Angela een 9 en Spike ook een 9. Met een totaalscore van 35,2 punten eindigde Beach Boy’s Best als winnaar van de avond.

Beach Boy’s Best heeft dus meteen hoge verwachtingen gewekt. Het wordt spannend of ze dit niveau de komende weken kunnen vasthouden, om zo een plek in de finale te bemachtigen.

De beste films en series kijken?
Stap nu over en krijg een
streamingdienst cadeau
  • 50% korting op Internet & TV
Logo SkyShowtime, Disney+ en HBO Max

Tekst gaat verder onder de afbeeldingen

Ook interessant:

Waar kijk je Battle of the Bands?

The Tribute - Battle of the Bands 2025 kijk je sinds zaterdag 8 november iedere week om 20.00 uur op SBS6. Heb je een aflevering gemist? Kijk deze dan terug via KIJK.nl.

Over The Tribute - Battle of the Bands

The Tribute - Battle of the Bands is een muziekprogramma waarin tributebands het tegen elkaar opnemen. Elke band brengt een eerbetoon aan een beroemde artiest of groep. Het gaat niet alleen om het perfect spelen van de bekende nummers, maar vooral om het overbrengen van de echte sfeer van het origineel. De jury bestaat uit Cesar Zuiderwijk, Angela Groothuizen en Spike.

De vier beste bands verdienen een optreden tijdens The Tribute in Concert 2026 in de Ziggo Dome. Afhankelijk van hun plek krijgen ze tussen een kwartier en een heel uur om het publiek te laten genieten van hun act.

Naast de muziek zie je in het programma ook de persoonlijke verhalen van de deelnemers. Je leert wat hun drijfveren zijn, wat ze willen bereiken en hoeveel hun muzikale helden voor hen betekenen. Battle of the Bands is ideaal voor iedereen die van live muziek en spannende wedstrijden houdt.

Ontdek de Entertainment Gids

Kijktips nodig? Bekijk de Entertainment Gids vol tips voor tv, streaming en sport.

zenderoverzicht