Echte Meisjes in de Jungle 2026
Goed nieuws voor fans van Echte Meisjes in de Jungle: de familie-editie komt eraan! In dit seizoen gaan de glamour girls het avontuur niet alleen aan, maar nemen ze hun familieleden mee voor een survivaltocht vol drama, humor en uitdagende proeven. De familie-editie van Echte Meisjes in de Jungle kijk je sinds maandag 23 februari iedere week op Videoland. Ben je benieuwd wie er allemaal meedoen en wat je er nog meer van kunt verwachten? Lees dan hieronder alles over Echte Meisjes in de Jungle 2026.
Wat we weten over Echte Meisjes in de Jungle 2026
Beleef Echte Meisjes in de Jungle 2026 op Videoland bij Ziggo
Laatste update: 13 april 2026
Vorig seizoen trokken de dames de jungle van Colombia in. Vanaf het eerste moment werd duidelijk dat het ieder voor zich was: vriendschappen werden getest, diva-acties kwamen op scherp te staan en Michella Kox dook de jungle in voor haar zoveelste comeback. De strijd om luxe en survival bracht iedereen tot het uiterste, met ruige proeven en onverwachte kampwissels als resultaat.
Na weken vol chaos, spannende eliminaties en ruzies bereikten Joan Pronk en Christina Curry de grote finale. In Cartagena streden ze voor de titel Queen of the Jungle en het prijzengeld van €18.900. Na een zenuwslopend parcours en een heftige quiz wist Joan haar hoofd koel te houden en de Queen of the Jungle te worden.
In de familie-editie van Echte Meisjes in de Jungle 2026 duiken we de jungle van Thailand in, maar nu nét even anders. Hoewel Michella Kox deze editie aan zich voorbij laat gaan, staat er een gloednieuwe lichting glamour girls klaar met een familielid! Samen trotseren ze de pittige uitdagingen, hilarische momenten en onverwachte verrassingen. Hun doel? Zoveel mogelijk lotus leaves verzamelen, het symbool voor puurheid en spirituele groei. De drie duo’s met de meeste lotus leaves gaan door naar de finale en maken kans op €30.000.
Verwacht drama, teamwork en een heleboel lol, want samenwerken met je familie is soms nog een tikje ingewikkelder dan de jungle zelf. Wie weet zich te kronen tot de Queen of the Jungle in deze speciale familie-editie?
Update na aflevering 9:
Aflevering 9 begon direct met de ontknoping van de tempeltrapopdracht. Hoewel Rosanne en Mylène achttien punten hadden gehaald, keerden de andere duo’s zich tegen hen. Door deze beslissing moesten Rosanne en Mylène de jungle verlaten. Vanaf dat moment was duidelijk wie de finale zouden spelen: Mathilde en Gerda, Sharon en Esmee, en Louisa en Hannie.
De ochtend daarna startte een nieuwe opdracht op de lokale markt. De duo’s kregen een Thaise kruideninhalator en moesten die in dertig minuten een aantal keer ruilen voor iets dat meer waard was. Tijdens deze ruil ontstond veel stress omdat de tijd kort was. Uiteindelijk leverden de finalisten hun spullen in bij Valerio, die bepaalde welk item het meeste waard was. Mathilde en Gerda hadden het minst waardevolle item en moesten net voor de finale afscheid nemen.
De finale bestond uit drie delen. In het eerste deel moest elk duo een geheimzinnige tekst ontcijferen. Hieruit bleek dat ze vijf voorwerpen moesten zoeken en deze bij de tempel Wat Plai Laem moesten brengen. Voor deze opdracht waren snelheid, samenwerking en goed zoeken belangrijk.
Het tweede deel vond plaats in een massagesalon. De finalisten zochten vijf mensen op straat, die samen met hen vijf verschillende massageposes uitbeeldden. Dit zorgde voor grappige, soms ongemakkelijke momenten.
In het laatste deel kregen de duo’s een selfie van Valerio waarop hij samen met een oranje aap stond. Zij moesten Valerio zo snel mogelijk terugvinden. Dit werd een spannende race tegen de klok.
Louisa en Hannie waren het snelst. Zij vonden Valerio als eerste en werden winnaars van Echte Meisjes in de Jungle 2026. Zij wonnen ook de hoofdprijs van €30.000.
Update na aflevering 8:
In aflevering 8 werd eindelijk duidelijk wie de Meloenenjacht had gewonnen. Tot verrassing van de groep waren dat Rosanne en Mylène. Zij kregen daarmee hun plek in het spel terug. De andere deelnemers waren hier niet blij mee. Om de teams in evenwicht te houden, werden Rosanne en Mylène direct verdeeld over de twee teams.
De volgende ochtend begon met goed nieuws van Valerio. Het primitieve kamp werd afgeschaft, waardoor iedereen opgelucht was. Daarna kregen de duo’s een nieuwe opdracht: een puzzel. De puzzelstukken lagen ver bij de plek vandaan waar de puzzel gemaakt moest worden. De deelnemers moesten telkens heen en weer rennen en mochten per keer maar één stuk meenemen. Dit maakte de opdracht extra zwaar. Rosanne en Mylène waren opnieuw sterk en maakten als eerste de puzzel af. Ze verdienden daarmee vijf lotus leafs.
’s Avonds was er tijd voor ontspanning met een bonte avond en een full moon party. Elk duo mocht een act opvoeren. De optredens zorgden voor veel plezier én leverden elk duo een extra lotus leaf op.
De volgende dag was de laatste kans om lotus leafs te verdienen. De opdracht vond dit keer niet in de jungle plaats, maar bij een tempeltrap in de bewoonde wereld. Op de trap stonden kistjes met verschillende waardes. Sommige leverden één of twee lotus leafs op, andere gaven juist minpunten. De twist: deelnemers mochten kistjes ook bij iemand anders zetten. Zo kon je anderen helpen of juist minpunten bezorgen.
De opdracht ging niet alleen om kracht en snelheid, maar vooral om slimme keuzes. Het was niet belangrijk wie de meeste lotus leafs had, maar juist wie er onderaan eindigde. Het duo met de minste lotus leafs moet de jungle verlaten. Wie dat zijn, zie je in de volgende aflevering.
Update na aflevering 7:
Na de onverwachte eliminatie in aflevering 6, waarbij Rosanne & Mylene en Fleur & Yara de jungle moesten verlaten, leek hun avontuur voorbij. In aflevering 7 bleek echter dat niets was wat het leek. Beide duo’s kregen nog één kans: een duel genaamd de Meloenenjacht. Er lagen twaalf meloenen klaar, waarvan in drie een vliegtuig verstopt zat. Het duo dat als eerste twee vliegtuigen vond, lag alsnog uit het spel. Het andere duo mocht terugkeren in de jungle.
Voor bekend werd wie de comeback maakte, stond er eerst een teamopdracht op het programma voor het luxe kamp: Blind Build. Twee deelnemers moesten geblinddoekt een huisje en een tafeltje of krukje in elkaar zetten met bamboestokken van verschillende vormen en maten. De bouwers waren volledig afhankelijk van hun teamcaptains, die hen stap voor stap moesten aansturen. Eén foutje en de hele constructie viel om.
Voor deze opdracht kregen Sharon en Esmee een belangrijke keuze: ze mochten weer samen een duo vormen, maar alleen als ze een ander duo uit elkaar haalden en zelf teamcaptain werden. Ze grepen hun kans en kozen ervoor om Mathilde & Gerda te splitsen. De spanning liep op, maar tijdens de opdracht hielden de Sabadi Sisters het hoofd koel en pakten ze de winst. Daarmee verdienden zij een overnachting in het luxe kamp.
In het primitieve kamp werd Gerda voor een lastig besluit gesteld. Door het slechte weer mochten ze voor 1 lotus leaf per persoon naar het luxe kamp. Als ze dat niet deed, mocht iedereen individueel kiezen, maar dat kostte 3 lotus leaves per persoon. Gerda besloot met het hele team te gaan. Niet iedereen was blij met deze keuze, wat opnieuw voor spanningen zorgde binnen de groep.
De volgende dag moesten de duo’s alles geven bij een zware hindernisbaan voor lotus leaves. Louisa & Hannie waren het sterkst en wonnen vier lotus leaves. Zij verstevigden hun positie in het spel.
’s Avonds, tijdens een bioscoopavond, volgde nog een verrassing. Het winnende duo van de Meloenenjacht keerde onverwacht terug in het kamp. Wie dat waren, is te zien in de volgende aflevering.
Update na aflevering 6:
Aflevering 6 pakte direct de cliffhanger van vorige week op. Sharon en Esmee moesten beslissen of ze weer samen een duo wilden vormen, met als gevolg een plekje in het primitieve kamp. Uiteindelijk kozen zij er strategisch voor dit niet te doen, waardoor de teams intact bleven en het spel gewoon doorging.
De volgende ochtend stond er meteen een bijzondere teamopdracht klaar. In traditionele Thaise kleding moesten de deelnemers een parcours afleggen, maar met een twist: ze droegen een stellage met een spiegel en moesten het hele parcours achteruit lopen. De Sabadi Sisters waren het best op elkaar ingespeeld en wonnen, wat hen een overnachting in het luxekamp opleverde.
Tijdens het avondeten volgde een spannende wending. De kandidaten kregen te horen dat er individueel gestemd moest worden op twee duo’s die zij naar huis wilden sturen. Dit zorgde duidelijk voor spanning en onzekerheid binnen de groep, omdat niemand wist waar de stemmen zouden vallen.
De volgende dag stond er opnieuw een challenge op het programma: een stoelendans. In de eerste rondes viel er nog niets te verdienen, maar vanaf ronde vier kwamen de felbegeerde lotus leaves in het spel. Louisa hield het hoofd koel en wist uiteindelijk te winnen. Ze pakte niet alleen de overwinning, maar verdiende ook zeven lotus leaves.
Direct na de opdracht volgde de uitslag van de stemronde. Valerio haalde de stemkist tevoorschijn en maakte bekend welke duo’s de meeste stemmen hadden gekregen. Voor Rosanne en Mylene en voor Fleur en Yara was het avontuur voorbij: zij moesten per direct de jungle verlaten.
Update na aflevering 5:
Aflevering 5 startte met de verfbommen-challenge, waarbij de teams probeerden zoveel mogelijk verfbommen op elkaars foto’s te gooien. De Bangkok Babes wonnen opnieuw en mochten weer naar het luxekamp. Kort daarna kregen Demi & Femke verdrietig nieuws: Demi’s oma was overleden. Ze besloten direct naar huis te vertrekken.
Na het vertrek werden Sharon en Esmee teamcaptains en deelden ze hun teams in voor een nieuwe uitdaging met kracht, wiskunde en logica. De Sabadi Sisters wisten voor het eerst een opdracht te winnen, waardoor ze zeven lotus leaves mochten verdelen. Esmee nam er zelf vijf en gunde er twee aan Mathilde & Gerda. Valerio sloot af met een twist: Sharon en Esmee mogen ervoor kiezen weer samen als duo verder te gaan, maar moeten dan wel naar het primitieve kamp. Een ander duo wordt dan gesplitst en krijgt immuniteit.
Update na aflevering 4:
Nadat Amy Rose en haar moeder Jacqueline de jungle moesten verlaten, werden Sharon en Esmee uit elkaar gehaald om de teams weer gelijk te maken. Later kregen Louisa en Hanny de kans om na een quiz weer samen in één team te komen, maar alleen als ze een ander duo opofferden. Louisa koos ervoor Demi en Femke te splitsen, waarna Demi zich opofferde en naar naar het andere kamp vertrok.
In de eerste opdracht stond concentratie centraal: de teams moesten in 30 seconden een kleurcode onthouden en vervolgens kokers verzamelen en in de juiste volgorde plaatsen. De Bangkok Babes wisten te winnen en mochten naar het luxekamp. Hierna volgde een intensief kwartetspel, waar drie teams van vier moesten rennen en rekenen met kokosnoten. Louisa & Hannie en Mathilde & Gerda staan nu op een gedeelde koppositie met twaalf lotus leaves.
Update na aflevering 3:
In aflevering 3 zagen we dat Fleur als winnaar van de vorige opdracht het duo Louisa en Hanny ging splitsen. Louisa bleef bij de Bangkok Babes en werd teamcaptain, Hanny ging naar het groene kamp, de Sawasdee Sisters, en werd daar captain. De keuze zorgde voor flink wat drama: Louisa voelde zich verraden en reageerde boos en emotioneel, terwijl anderen het vooral als slimme zet zagen.
In de wateropdracht moesten de teams met bamboestokken, een lange peddel en een touw van dertig meter een ponton moesten bereiken. Alles draaide om samenwerking, maar door frustraties en voorzichtigheid liep het niet overal even soepel. Uiteindelijk sleepte het team van Louisa en Hanny de winst binnen, al voelde de overwinning niet helemaal als een groepsprestatie.
Daarna was het tijd voor de beruchte eetproef.De deelnemers kregen bizarre gerechten voorgeschoteld, zoals gefermenteerde vis en koeienorganen. Louisa beet zich vast en at alles zonder problemen, anderen hadden het veel moeilijker. Jacqueline weigerde zelfs meerdere gerechten.
Op het einde van de aflevering stonden Fleur & Yara en Rosanne & Mylene bovenaan in het klassement met tien lotus leaves. Demi & Femke, Amy Rose & Jacqueline, en Sharon & Esmee belandden in de gevarenzone. De groep moest stemmen welk duo de jungle moet gaan verlaten. Het wordt steeds duidelijker dat de jungle niet alleen fysiek zwaar is, maar ook emotioneel keihard.
Update na aflevering 1 en 2:
Dit seizoen begon diep in de jungle van Bangkok, waar de meiden samen met hun familieleden aankwamen. De eerste opdracht bracht direct veel chaos en stress. Met een lange stok moesten de deelnemers emmertjes rubbersap uit de bomen vissen en deze in hun cilinder gooien. Jacqueline ging onderuit met haar emmer, er werd veel sap gemorst, en niemand wist de cilinder volledig te vullen. Fleur en Yara scoorden drie lotus leaves, Rosanne en Mylene pakten er vier en namen daarmee meteen de leiding. Demi en Femke, Jetty en I Am Aisha, Mathilde en Gerda, en Amy Rose en Jacqueline namen elk één lotus leaf mee.
Na de opdracht gingen ze naar het kamp. Het primitieve onderkomen zette de sfeer direct op scherp, met gedoe over hangmatten en eerste ruzies tijdens het eten. Jetty kreeg ’s nachts flinke kramp en mocht met Amy in een tentje slapen, terwijl de rest het met een hangmat moest doen.
De tweede opdracht bestond uit een kano-race naar het ponton, gevolgd door het overpakken van koffers in rugzakken en terug naar het kamp. Fleur en Yara waren als eerste terug en mochten daardoor bepalen wie teamcaptain werd. Fleur werd zelf captain van het roze team, de ‘Bangkok Babes’, en Yara koos voor het duo Rosanne & Mylene, waarbij Rosanne captain werd van het groene team, ‘Sawasdee Sisters’. Demi & Femke en Jacqueline & Amy Rose sloten zich bij de Bangkok Babes aan, die naar het luxe kamp gingen met bedden, douche, wc, stoelen, tafels en een chef. Het groene team moest naar het primitieve kamp. Tot slot kozen de captains hun favoriete bloedband: Fleur ging voor moeder-dochter en kreeg daardoor Hannie & Louisa erbij, Rosanne ging voor zussen en kreeg Sharon & Esmee bij haar team.
Het verschil tussen de kampen was duidelijk. In het primitieve kamp waren ze vroeg wakker en Sharon & Esmee hielden liever hun ogen nog even dicht. De Bangkok Babes genoten van een ontbijt alsof ze in een resort zaten. Hierna volgde de derde opdracht: één persoon abseilt en onthoudt details onderweg, de ander schildert beneden zo nauwkeurig mogelijk. Er waren vijf punten per duo te verdienen. De Sawasdee Sisters scoorden 15 punten, de Bangkok Babes 16. Met één punt verschil bleef het luxe kamp in handen van het roze team, dat ook een walk-in closet kreeg met hun kleding. In het primitieve kamp probeerden ze positief te blijven en Jetty kreeg een applausje voor haar schilderij.
De vierde opdracht was stenen verzamelen in het water binnen vijftien minuten. Fleur & Yara waren de uitschieters met 40 stenen en verdienden vier lotus leaves. Mathilde & Gerda, Rosanne & Mylene, en Louisa & Hannie haalden elk 31 stenen en kregen drie leaves. Sharon & Esmee, Amy Rose & Jacqueline kwamen uit op 22 stenen en kregen er twee, Demi & Femke hadden er 19 en kregen één leaf. I Am Aisha & Jetty eindigden onderaan met slechts twee stenen.
Dit betekent dat Rosanne en Mylene en Fleur en Yara samen bovenaan staan met zeven lotus leaves. I Am Aisha en Jetty eindigen onderaan en moeten de jungle verlaten. De sfeer blijft gespannen, want volgende week zien we dat Fleur een duo uit elkaar moet trekken en daarnaast staat de beruchte eetproef op het programma.
Echte Meisjes in de Jungle 2026: de deelnemers
In deze familie-editie gaan de meiden het avontuur aan met een familielid aan hun zijde. We hebben hieronder de duo’s voor je op een rijtje gezet:
- Amy Rose de Bruijn (Winter Vol Liefde) & haar moeder Jacqueline
- Demi Kersten (Ex on the Beach) & haar nicht Femke Leenders
- Fleur Kennedy (Proppers in Albu) & haar nichtje Yara Knijf
- Mathilde & Gerda Keuter (Urk!)
- Rosanne & Mylène Waalewijn (zangduo)
- I Am Aisha (zangeres) & haar moeder Jetty Weels
- Louisa (Echte Meisjes in de Jungle) & haar moeder Hannie
- Sharon & Esmee (Ex on the Beach)
De presentator van Echte Meisjes in de Jungle 2026
Valerio Zeno presenteert ook de familie-editie van Echte Meisjes in de Jungle. Met zijn herkenbare humor en ontspannen stijl daagt hij de meiden en hun familieleden uit en motiveert hij ze als de spanning stijgt. Valerio is onder andere bekend van Je Zal Het Maar Hebben en Over Mijn Lijk, en is sinds 2023 het vaste gezicht van deze realityshow.
Tijdens de opnames verblijft Valerio, net als de meiden en hun familieleden, in simpele omstandigheden. Hij brengt structuur in de afleveringen, houdt de sfeer luchtig en zorgt altijd voor een extra dosis entertainment.
Tekst gaat verder onder de afbeeldingen
Echte Meisjes in de Jungle 2026 trailer
Waar kijk je Echte Meisjes in de Jungle 2026?
Echte Meisjes in de Jungle 2026 kijk je sinds maandag 23 februari iedere week op Videoland. Dit seizoen kan je acht afleveringen verwachten.
Over Echte Meisjes in de Jungle
Echte Meisjes in de Jungle is een realityshow waarin bekende vrouwen uit de Nederlandse realitywereld samen de jungle in trekken. Ver weg van luxe en vastigheid gaan ze in teams de strijd aan, voeren pittige opdrachten uit en worden iedere aflevering getest op kracht, uithoudingsvermogen en lef. De spanning loopt hoog op, want wie slaapt er fijn in het luxe kamp en wie moet overleven in het primitieve kamp?
Niet alleen het avontuur staat centraal, maar ook de onderlinge dynamiek tussen de meiden. Van flinke discussies tot onverwachte vriendschappen en hilarische momenten: Echte Meisjes in de Jungle zit vol drama, emotie en entertainment. Elke aflevering betekent uitdagingen én eliminaties, want uiteindelijk kan maar één echte meid met het prijzengeld naar huis.
Met afwisselende locaties en steeds nieuwe gezichten uit bekende programma’s, blijft het format verrassend en populair. Echte Meisjes in de Jungle is meer dan een wedstrijd: het is een test voor karakter, samenwerking en doorzettingsvermogen, die elk seizoen weer zorgt voor veel spraakmakende televisie.