De Staatsloterij Show 2026
In De Staatsloterij Show strijden iedere week drie nieuwe koppels om een hoofdprijs van € 100.000. Opnieuw staan spectaculaire fysieke en mentale uitdagingen centraal, waarin samenwerken en doorzettingsvermogen het verschil maken. De Staatsloterij Show 2026 kijk je sinds zaterdag 5 september iedere week om 20.00 uur op SBS6. Ben je benieuwd wat je kunt verwachten? Lees dan hieronder snel verder.
Wat we weten over De Staatsloterij Show 2026
Beleef De Staatsloterij Show op SBS6 met Ziggo
Laatste update: 7 september 2026
In het vorige seizoen keerde De Staatsloterij Show na ruim twintig jaar terug op televisie. Vijftien koppels gingen de strijd met elkaar aan om geldprijzen tot €100.000. In iedere aflevering namen drie duo's het tegen elkaar op in uitdagende fysieke, tactische en mentale spellen, waarbij samenwerking en strategie centraal stonden. Uiteindelijk gingen meerdere koppels met mooie geldprijzen naar huis. Chris en Ninke en Simone en Liam wonnen ieder €50.000, terwijl Jip en Jan de maximale hoofdprijs van €100.000 in de wacht sleepten.
In de laatste aflevering zagen we hoe Evelyn en Mike zich knap door de verschillende opdrachten heen sloegen. Na een zenuwslopende duikopdracht bereikten zij de finale, waar zij uiteindelijk ook de hoofdprijs van €100.000 wisten te winnen.
In het nieuwe seizoen kunnen we opnieuw rekenen op spectaculaire spellen, spannende finales en koppels die alles op alles zetten om een geldprijs tot €100.000 in de wacht te slepen. Zo blijft De Staatsloterij Show 2026 een avond vol spanning en teamwork.
De Staatsloterij Show 2026: de deelnemers
In De Staatsloterij Show 2026 gaan iedere week drie koppels de strijd met elkaar aan. In spectaculaire spellen worden ze uitgedaagd op kracht, conditie, denkvermogen en doorzettingsvermogen.
Om door te gaan, moeten de duo’s goed samenwerken en onder druk de juiste keuzes maken. Wie elkaar het beste aanvult en de opdrachten succesvol uitvoert, verdient een plek in de finale en maakt kans op een geldprijs tot € 100.000.
De presentatrice van De Staatsloterij Show 2026
De presentatie van De Staatsloterij Show 2026 is in handen van Hélène Hendriks. Ze was vroeger professioneel hockeyer en speelde op topniveau bij bekende clubs. Daarna stapte ze over naar de journalistiek en maakte ze naam als sportpresentator bij regionale omroepen.
Op televisie groeide Hélène uit tot een bekende gast, onder andere bij De Wereld Draait Door en Vandaag Inside. Ze presenteerde ook diverse programma’s op zenders als FOX Sports, Veronica en SBS6. Met haar sportkennis en directe aanpak werd ze een van de bekendste presentatoren van het land. In 2023 won ze zelfs een Televizier-Ring voor beste presentator.
- Altijd het beste entertainment
- TV & Streaming op één plek
- Kijk waar en wanneer jij wil
Bij een 2-jarig abonnement
Waar kijk je De Staatsloterij Show 2026?
De Staatsloterij Show 2026 kijk je sinds 5 september iedere zaterdag om 20.00 uur op SBS6. Het seizoen bestaat naar verwachting weer uit 5 afleveringen. Terugkijken kan via KIJK.nl.
Over De Staatsloterij Show
Vroeger stond De Staatsloterij Show bekend als De 100.000 Gulden Show. Het was een grote spelshow in de jaren negentig en trok veel kijkers. In die tijd werd het programma gemaakt door Veronica en uitgezonden tussen 1990 en 1992. Daarna werkte de Staatsloterij samen, waardoor de loterijtrekkingen een vast onderdeel werden en je live kon zien of de jackpot viel.
Het programma werd in het verleden gepresenteerd door Marc Klein Essink en later door andere presentatoren. Koppels streden in meerdere rondes om geld, met als hoogtepunt de finale en de kans op de jackpot. In 2006 verdween De Staatsloterij Show van tv. In 2026 keerde het programma terug op SBS6. Dat gebeurde ter ere van het 300-jarig jubileum van de Staatsloterij, met een vernieuwde opzet en Hélène Hendriks als nieuwe presentator.