Who's that girl 2025
Het nieuwe seizoen van Who’s that girl? neemt je mee achter de schermen bij vier jonge, bekende Nederlandse vrouwen. Bereid je voor op persoonlijke verhalen, uitdagingen en verrassende inzichten uit het leven van Sophie Ousri, Zaar Goedemans, Tamara Elbaz en Christina Curry. Who’s that girl 2025 is sinds 26 november iedere woensdag te zien op NPO Start. Benieuwd wat je ervan kunt verwachten? Lees dan snel verder.
Wat we weten over Who's that girl 2025
Beleef Who's that girl bij de NPO met Ziggo
Laatste update: 27 november 2025
In het vorige seizoen draaide Who's that girl om het leven en de uitdagingen van Famke Louise, Kim Feenstra, Sylvia Geersen en Maria Tailor. Ze deelden openhartig hun jeugd, hun loopbaan en hoe ze omgingen met verlies, kritiek en moeilijke omstandigheden. Kim Feenstra vertelde over haar tijd in blijf-van-mijn-lijfhuizen, de verslaving van haar moeder en haar ervaringen in de prostitutie. Sylvia Geersen sprak over het verlies van haar halfzusje en haar vader, en Maria Tailor vertelde over haar tijd in een pleeggezin.
Dit seizoen volgt de serie Sophie Ousri, Zaar Goedemans, Tamara Elbaz en Christina Curry. Het programma laat zien waardoor deze vrouwen gevormd zijn, welke obstakels ze hebben overwonnen en hoe ze zichzelf ontwikkeld hebben. Je krijgt een eerlijk en persoonlijk kijkje in hun leven, met open gesprekken, emotionele terugblikken en verhalen die normaal vaak onbesproken blijven.
Who's that girl 2025: de deelnemers
Het nieuwe seizoen van Who's that girl volgt vier jonge, bekende Nederlandse vrouwen die elk hun eigen unieke verhaal hebben. Ze delen hun persoonlijke ervaringen, laten hun kwetsbare kanten zien en vertellen hoe hun verleden hun leven heeft beïnvloed.
Aflevering 1: Sophie Ousri
Sophie is bekend van YouTube, TikTok, De Alleskunners VIPS en De Allesweters VIPS. Ze deelt haar leven met humor en zelfspot, maar worstelde lange tijd met eenzaamheid. Nu gebruikt ze haar platform om moeilijke onderwerpen bespreekbaar te maken. In aflevering één gaat ze terug naar haar familie in Marokko.
Aflevering 2: Zaar Goedemans
Zaar deed mee aan Het Jachtseizoen: Most Wanted en werd op jonge leeftijd moeder. Ze deelt haar verhaal over onverwachte wendingen in haar leven, hoe ze geloof en moederschap combineert met haar carrière als influencer.
Aflevering 3: Tamara Elbaz
Tamara is bekend van The Real Housewives of Amsterdam. Ze neemt de kijker mee naar haar jeugd in Volendam en vertelt openlijk over haar moeilijke opvoeding, mishandeling en hoe ze heeft leren omgaan met tegenslagen.
Aflevering 4: Christina Curry
Christina is de dochter van Patricia Paay en Adam Curry. Ze verhuisde vaak, beleefde een turbulente jeugd en werd gevolgd door media-aandacht. Bekend van Echte Meisjes in De Jungle, laat Christina in deze serie haar gevoelige kant zien en vertelt ze hoe ze haar eigen weg probeert te vinden.
- 50% korting op Internet & TV
Tekst gaat verder onder de afbeeldingen
Waar kijk je Who's that girl 2025?
Who's that girl 2025 is sinds woensdag 26 november wekelijks een nieuwe aflevering te zien op NPO Start.
Over het tv-programma Who's that girl
Who’s that girl? is een Nederlands televisieprogramma van AVROTROS en is ontstaan uit het tv-programma Het mooiste meisje van de klas. Waar het oorspronkelijke programma focuste op vrouwen die tussen 1970 en 1990 als ‘het mooiste meisje van de klas’ werden gezien, richt Who’s that girl? zich op jonge, bekende Nederlandse vrouwen. In deze VIP-versie krijgen kijkers een intiem kijkje in hun persoonlijke leven, waaronder hun jeugd, uitdagingen en succesverhalen. Het programma combineert emotionele diepgang met openhartige interviews en persoonlijke terugblikken.
Kijktips nodig? Bekijk de Entertainment Gids vol tips voor tv, streaming en sport.