Foutcode CS9041
De mediabox heeft geen goede verbinding met het netwerk van Ziggo. Daardoor kun je de installatie niet afmaken.
1. Sluit de mediabox bekabeld aan
Je ervaart problemen omdat het wifi-signaal in de buurt van je mediabox niet sterk genoeg (meer) is. Voor de beste tv-ervaring èn betere wifi op je andere apparaten, sluit je de mediabox aan met de internetkabel. We denken graag met je mee hoe je dit het beste zou kunnen doen.
2. Hoe doe ik dit?
In het aansluitschema hieronder bekijk je hoe je de Next Mini aansluit. Sluit een internetkabel aan van je modem, router, extra wifi-punt naar de voedingsadapter van je mediabox.

3. Helpt dit niet?
Alles geprobeerd en nog geen oplossing? Neem contact op en noem de foutcode die je in beeld zag. Geef ook door wat je al geprobeerd hebt om het probleem op te lossen. We gaan je verder helpen.
Vraag het de Community
Klanten en specialisten helpen je alles uit onze producten te halen. Samen weten we meer!
Tijdelijke oplossing
Met Ziggo GO kijk je live televisie en On Demand op je computer, smartphone of tablet.