Direct naar inhoud

Special Forces: Wie durft wint seizoen 3

Vanaf 11 augustus op VTM en daarna waarschijnlijk ook op Videoland!

 

Het derde seizoen van het Belgische tv-programma Special Forces: Wie durft wint staat voor de deur en het belooft opnieuw een confrontatie met angst, kracht en doorzettingsvermogen te worden. Hier worden grenzen verlegd en komen verborgen krachten naar boven. Het derde seizoen start op maandag 11 augustus op VTM en de verwachting is dat het nieuwe seizoen daarna ook op Videoland verschijnt. Lees verder om er alles over te ontdekken.

Wat we weten over Special Forces: Wie durft wint seizoen 3

Beleef Special Forces: Wie durft wint op Videoland bij Ziggo

Laatste update: 24 juli 2025

Het tweede seizoen van Special Forces: Wie durft wint BE speelde zich af in Zuid-Afrika en was een zware beproeving voor elf bekende Vlamingen. Zij kregen zes dagen lang fysieke en mentale opdrachten voorgeschoteld onder leiding van vier voormalige Special Forces-instructeurs. Slechts enkelen hielden het vol, en uiteindelijk was het tv-kok Loïc Van Impe die als enige de volledige opleiding succesvol afrondde.

In het nieuwe seizoen van Special Forces: Wie durft wint trekken de deelnemers naar de koude en ruige natuur van Estland. Elf bekende Vlamingen ondergaan daar een intensieve militaire opleiding. Onder begeleiding van vier Special Forces-operatoren worden ze fysiek én mentaal tot het uiterste getest. Chef Blom, wederom van de partij, benadrukt dat het doel niet is om deelnemers te breken, maar om hen sterker te maken dan ze ooit voor mogelijk hielden.

De serie toont niet alleen zware fysieke uitdagingen, maar ook de emotionele strijd van de deelnemers. Hun angsten, zwaktes en doorzettingsvermogen worden genadeloos blootgelegd terwijl zij gedurende een week worden geconfronteerd met extreme omstandigheden.

Deelnemers van Special Forces: Wie durft wint BE seizoen 3

Momenteel zijn de volgende drie deelnemers officieel bevestigd:

Maksim Stojanac
Maksim Stojanac is zanger, acteur en presentator. Hij speelde de rol van Vince Dubois in de populaire reeks #LikeMe en bracht in 2022 zijn debuutalbum Maksim uit. Daarnaast presenteerde hij The Voice Kids samen met An Lemmens en won hij enkele televisieprogramma’s, waaronder BV Darts. Maksim is ook bekend van nummers zoals Ik wil dat je liegt, een duet met zangeres Hannah Mae dat bekroond werd met een Radio 2 Zomerhit Award.

Klaasje Meijer
Klaasje Meijer is zangeres, actrice, presentatrice en fluitist. Ze werd beroemd als lid van K3, waarin ze van 2015 tot 2021 actief was na haar overwinning in de talentenjacht K3 zoekt K3. Na haar K3-periode richtte Klaasje zich op solo-optredens en televisie, waaronder The Big Balance, The Masked Singer en De Verraders. Ze presenteert ook het programma Classic Klaasje op VRT MAX en blijft actief in diverse muziekprojecten.


Cerina Marchetta
Cerina Marchetta is architect en medezaakvoerder van Marchetta Familiebouwers, een familiebedrijf gespecialiseerd in woningbouw. Ze werd bekend door het programma Huis Gemaakt, waar ze jonge koppels begeleidt bij het renoveren van hun droomhuis. Met een passie voor creëren en persoonlijke verhalen staat ze voor een unieke uitdaging in Special Forces.

De beste films en series kijken?
Stap nu over en krijg een
streamingdienst cadeau
  • 50% korting op Internet & TV
Logo SkyShowtime, Disney+ en HBO Max

Tekst gaat verder onder de afbeeldingen

Ook interessant:

Waar kijk je Special Forces: Wie durft wint BE seizoen 3?

Special Forces: Wie durft wint BE seizoen 3 wordt vanaf maandag 11 augustus uitgezonden op VTM en VTM GO. Wanneer het seizoen op Videoland verschijnt, is op dit moment nog niet bekend. Wel kun je seizoen 1 en 2 al terugkijken via Videoland.

Waar gaat Special Forces: Wie durft wint BE over?

Special Forces: Wie durft wint BE is een Vlaams televisieprogramma waarin bekende Vlamingen het uiterste van zichzelf vragen. Onder leiding van vier voormalige Special Forces-operatoren volgen de kandidaten een zware militaire training, gebaseerd op de methodes van elite-eenheden.

De serie draait om fysieke en mentale beproevingen in uitdagende en vaak onherbergzame omgevingen. Deelnemers worden continu geconfronteerd met hun eigen grenzen. Het doel is niet alleen testen, maar ook versterken: doorzettingsvermogen, teamspirit en mentale kracht worden maximaal op de proef gesteld. Chef Blom, een ervaren instructeur in het programma, benadrukt dat het niet draait om breken, maar juist om opbouwen en laten groeien.

Sinds de start in 2023 heeft de serie zich bewezen als een van de meest gewaagde Vlaamse programma’s. Eerdere seizoenen speelden zich onder andere af in Marokko en Zuid-Afrika. De ruige locaties en de combinatie van fysieke uitdagingen en emotionele ontwikkelingen maken van Special Forces: Wie durft wint BE spannende en meeslepende televisie.

Ontdek de Entertainment Gids

Kijktips nodig? Bekijk de Entertainment Gids vol tips voor tv, streaming en sport.

zenderoverzicht