I Kissed a Girl UK seizoen 2
I Kissed a Girl UK seizoen 2 barst los met een gloednieuwe groep queer vrouwen die zich opmaken voor een zomer vol passie, verleiding en drama. In een zonovergoten Masseria in Italië worden de deelnemers aan elkaar gekoppeld en ontmoeten ze elkaar voor het eerst met een kus, nog voordat er ook maar één woord is gewisseld. Daarmee belooft het opnieuw een intens seizoen te worden, vol vlinders, spanning en verrassende keuzes. I Kissed a Girl UK seizoen 2 kijk je vanaf donderdag 25 juni iedere week op Videoland. Ben je benieuwd wat je ervan kunt verwachten? Lees dan hieronder alles wat we er al over weten.
Wat we weten over I Kissed a Girl UK seizoen 2
Beleef I Kissed a Girl UK op Videoland bij Ziggo
Laatste update: 23 juni 2026
In het vorige seizoen vertrokken onder andere Eva, Meg, Amy, Cara en Georgia naar de Masseria in Italië, waar ze hun match meteen moesten kussen zonder eerst met elkaar te praten. De rust werd al snel verstoord door de komst van nieuwe singles. Gaandeweg zorgden de zenuwslopende Kiss-offs steeds opnieuw voor de ultieme relatietest, met jaloezie, twijfels en connecties die flink op de proef werden gesteld.
Ook richting de emotionele finale bleef de spanning in de Masseria hoog. Eva worstelde met haar bindingsangst en liet Meg in tranen achter tijdens de allerlaatste Kiss-off, terwijl ook Hannah niet omdraaide voor Amy. Uiteindelijk kozen Cara en Georgia, net als Priya en Naee, ervoor om als koppel de Masseria te verlaten. Verrassend genoeg vonden Meg en Lailah, en de vroege afvallers Abbie en Lisha, na het programma alsnog de liefde bij elkaar.
In I Kissed a Girl UK seizoen 2 volgen we een nieuwe lichting Britse singles die zich opmaken voor een zomer vol liefde, drama en diepgaande gesprekken. De succesformule blijft hetzelfde: de deelnemers ontmoeten elkaar voor het eerst met een kus en ontdekken daarna of er ook echt een klik is. De Masseria in Italië vormt opnieuw het decor, Dannii Minogue keert terug als vaste presentatrice en Charley Marlowe zorgt opnieuw voor de herkenbare voice-over.
Verwacht 10 afleveringen vol snelle connecties, gebroken harten en hoogoplopende emoties. Terwijl de deelnemers elkaar beter leren kennen, kunnen nieuwe singles en plottwists de verhoudingen in de Masseria elk moment veranderen. De grote vraag in I Kissed a Girl UK seizoen 2 blijft dan ook: welke singles vinden de liefde, wie durft zich echt open te stellen en wie moet de Masseria verlaten?
I Kissed a Girl UK seizoen 2: de deelnemers
Aan I Kissed a Girl UK seizoen 2 doen vanaf dag één 10 deelnemers mee. Hieronder hebben we ze voor je op een rijtje gezet:
Imogen (21)
Imogen komt uit Manchester en stapt de Masseria binnen met flink wat zelfvertrouwen. Ze zoekt iemand die haar energie aankan, houdt van sterke persoonlijkheden en vindt het leuk als ze iemand een beetje om haar vinger kan winden. Imogen is uitgesproken en niet bang om te zeggen wat ze denkt, maar achter die pittige buitenkant zit ook een gevoelige kant. Met haar vrouwelijke stijl wil ze laten zien dat er niet één manier is om lesbisch te zijn.
Renee (25)
Renee komt uit North London en brengt vooral veel humor mee naar de Masseria. Ze houdt ervan om met haar stijl te spelen en wisselt moeiteloos tussen een stoere en een vrouwelijke look, maar haar gouden grills maken elke outfit helemaal af. In de liefde zoekt ze iemand met uitstraling, humor en zelfvertrouwen, die haar lengte geen probleem vindt. Renee volgt graag haar gevoel en laat zich niet te veel leiden door wat anderen denken.
Elise (24)
Elise komt uit Essex en omschrijft zichzelf als een soort gentleman in vrouwelijke vorm. Ze is zacht van binnen en hoopt in de Masseria ouderwetse romantiek te vinden. Omdat ze uit een omgeving komt waar ze weinig queer mensen om zich heen heeft, kijkt ze ernaar uit om onderdeel te worden van een echte community. Voor Elise draait dit avontuur niet alleen om liefde, maar ook om herkenning en representatie.
Nikita (24)
Nikita uit Leeds is klaar voor een nieuw avontuur en hoopt in de Masseria iemand te vinden met wie het echt klikt. Ze valt op iemand die zowel een stoere als zachte kant heeft, en goed oogcontact scoort bij haar meteen punten. Toch weet Nikita ook goed wat ze nodig heeft: ze zoekt liefde, maar bewaakt ook haar eigen ruimte en grenzen. Voor haar belooft dit de heetste en meest queer zomer tot nu toe te worden.
Tyra (24)
Tyra reist vanuit Schotland naar de Masseria en is klaar om na vier jaar single te zijn weer serieus voor de liefde te gaan. Ze merkt dat ze vaak in situationships belandt met vrouwen die emotioneel niet helemaal beschikbaar zijn, maar hoopt nu iemand te vinden met wie ze echt de diepte in kan. Een leuke brunette met een neusring heeft bij haar alvast een streepje voor. Met haar deelname hoopt Tyra andere queer mensen het gevoel te geven dat ze gezien en gehoord worden.
Ebony (22)
Ebony komt uit Newcastle en omschrijft zichzelf als een echte golden retriever: loyaal, lief en met een groot hart. Ze kan flink flirten, maar is klaar om haar singleleven achter zich te laten. Goede communicatie en humor zijn voor haar echte green flags. Hoewel mensen haar misschien snel in een hokje plaatsen, laat Ebony in de Masseria zien dat ze veel meer is dan haar stoere uitstraling: vanbinnen heeft ze juist een zachte en speelse kant.
Elisha (22)
Elisha komt uit Wales en vindt het frustrerend dat mensen vaak niet doorhebben dat ze op vrouwen valt, zelfs niet tijdens het uitgaan in queer bars. Ze valt op meiden met een vrouwelijke stijl en zoekt iemand met wie ze kan flirten, lachen en misschien zelfs haar kledingkast kan delen. Naast daten is Elisha gek op misdaadthrillers en studeert ze forensisch onderzoek. Voor haar draait dit avontuur niet alleen om liefde, maar ook om jezelf kunnen zijn en het vieren van queer liefde.
Faye (24)
Faye uit Warrington is een vrolijke kletskous die houdt van flirten, lachen en karaoke. In de Masseria hoopt ze iemand te vinden met een stoere uitstraling en een zachte kant, die haar aan het lachen maakt en misschien zelfs haar perfecte duetpartner wordt. Faye wil graag serieus en sexy overkomen, maar brengt vooral veel energie, chaos en gezelligheid mee. Met haar erbij kunnen kijkers rekenen op drama, tranen en genoeg onverwachte momenten.
Ashlea (25)
Ashlea komt uit Bedford en is klaar om in de Masseria een serieuze liefde te vinden. Ze valt snel en hard voor iemand en zoekt een partner met wie ze kan feesten, naar raves kan gaan en volop van het leven kan genieten. Thuis heeft ze geen grote queer vriendengroep, dus dit avontuur is voor haar ook een kans om de queer datingwereld beter te leren kennen. Ashlea gaat voor groots, intens en het liefst meteen voor de echte klik.
Lindsey (25)
Lindsey uit Buckinghamshire stapt de Masseria binnen als zelfverzekerde vrouw die graag de leiding neemt in de liefde. Ze is klaar om zich open te stellen voor de liefde en zoekt iemand met een stoere uitstraling, maar ook met een zachte kant. Lindsey gelooft meer in echte ontmoetingen dan in eindeloos swipen, dus de Masseria voelt voor haar als de perfecte plek om nieuwe connecties te ontdekken. Met haar deelname hoopt ze ook zwarte queer vrouwen met een vrouwelijke uitstraling meer zichtbaarheid te geven.
De presentator en voice-over van I Kissed a Girl UK seizoen 2
I Kissed a Girl UK seizoen 2 wordt gepresenteerd door Dannii Minogue. Dannii is een Australische zangeres, televisiepersoonlijkheid en actrice. Ze werd al op jonge leeftijd bekend door haar werk op de Australische televisie, onder meer in Young Talent Time en Home and Away. Later bouwde ze ook een succesvolle muziekcarrière op, met hits als Love and Kisses, All I Wanna Do en I Begin to Wonder.
Daarnaast is Dannii Minogue een vertrouwd gezicht op televisie. Ze was jurylid in programma’s als The X Factor UK, Australia’s Got Talent, The X Factor Australia en The Masked Singer Australia. Sinds 2023 presenteert ze de queer datingserie I Kissed a Boy en vanaf 2024 is ze ook de presentatrice van I Kissed a Girl. In het programma ontvangt ze de kandidaten, begeleidt ze belangrijke momenten en zorgt ze voor extra warmte en glamour in de Masseria.
Ook seizoen 2 van I Kissed a Girl UK is niet compleet zonder de herkenbare voice-over van Charley Marlowe. Charley is een Engelse influencer, televisiepersoonlijkheid en presentatrice. Ze brak door via TikTok en werkte eerder achter de schermen mee aan verschillende Britse televisieprogramma’s. Bij I Kissed a Girl zorgt ze als verteller voor extra humor, tempo en luchtigheid. Met haar scherpe opmerkingen en speelse toon praat ze de kijker door alle dates, twijfels, vlinders en drama in de Masseria.
Tekst gaat verder onder de afbeeldingen
Waar kijk je I Kissed a Girl UK seizoen 2?
I Kissed a Girl UK seizoen 2 is vanaf donderdag 25 juni iedere week te zien op Videoland. In totaal verschijnen er 10 afleveringen.
Over I Kissed a Girl UK
I Kissed a Girl UK is een Britse queer datingserie voor vrouwen en komt voort uit het succes van I Kissed a Boy. In het programma verblijft een groep single vrouwen in een luxe Masseria in Italië, waar ze op zoek gaan naar de liefde. De opzet heeft een opvallende twist: de deelnemers worden vooraf aan elkaar gekoppeld en ontmoeten hun match voor het eerst met een kus, nog voordat ze elkaars naam weten of een gesprek hebben gevoerd.
Na die eerste kus begint het echte avontuur. De vrouwen ontdekken of er naast fysieke aantrekkingskracht ook een echte klik is. Ondertussen zorgen nieuwe singles regelmatig voor extra spanning in de groep. Tijdens de koppelceremonies, de zogenoemde Kiss-offs, kiezen de deelnemers of ze bij hun huidige match blijven of voor iemand anders gaan. Wie na zo’n ceremonie single achterblijft, moet de koffers pakken en de Masseria verlaten.