Verdubbel je data
Zwerven door de landschappen van Game of Thrones terwijl je in de trein zit, high res video's uploaden naar de cloud en gamen op je 5G-hotspot.
Met dubbele data moet je 2 keer harder werken om je data er doorheen te krijgen. En die wedstrijd willen we wel met je aan gaan. Dus verdubbelen we je data. Elke maand weer.

Krijg tot € 5,- korting per maand
Soms verdien je het gewoon om iets extra's te krijgen. Een cadeautje omdat je je werk zo goed doet, een extra ritje in de zweefmolen met je lief of een ijsje met drie bolletjes omdat het zo warm is.
Van ons krijg je tot vijf euro korting per maand omdat je klant bent van Ziggo en Vodafone. En of je nou elke maand een extra ijsje eet of spaart voor je droomvakantie op dat ene tropische eiland, je mag het lekker helemaal zelf weten.
