Valse e-mail over mislukte betaling Ziggo

Op dit moment wordt er, zogenaamd namens Ziggo, een e-mail rondgestuurd waarin de ontvanger gevraagd wordt om vanwege een mislukte betaling de factuurgegevens bij te werken.

Vervolgens wordt u gevraagd om op een link te klikken en komt u op een internetpagina terecht. Op deze internetpagina lijkt het alsof u in kunt loggen op een Ziggo pagina, maar in werkelijkheid wordt deze pagina beheerd door personen die uw wachtwoord willen achterhalen. U kunt dit zien doordat het webadres van deze phishing pagina niet eindigt op ziggo.nl. Een ander kenmerk is dat deze pagina niet versleuteld is door middel van het voorvoegsel https://.

REAGEER NIET OP DEZE MAIL! En vul niets in op deze phishing pagina!

Hoe herkent u phishing?

Heeft u de phishing mail ontvangen?

  • wijzig het wachtwoord van het e-mailadres waarop u de phishing mail heeft ontvangen
  • wijzig uw Mijn Ziggo wachtwoord

We stellen het op prijs als u onze afdeling abuse op de hoogte stelt via het email adres abuse@ziggo.nl. Onze afdeling ‘abuse’ ontvangt graag de volgende gegevens:

  • uw naam
  • postcode en huisnummer
  • klantnummer
  • het onderwerp van het door u ontvangen bericht
  • de phishing e-mail zelf als bijlage

Wat kunt u zelf doen tegen phishing?

Ziggo en Jostiband sluiten een meerjarige muzikale vriendschap met elkaar

31 augustus 2016

Zorginstelling Ipse de Bruggen en Ziggo hebben een vijfjarige overeenkomst gesloten waarmee Ziggo ‘Vriend’ van de Jostiband wordt. Na het jubileumconcert in de Ziggo Dome geeft Ziggo het orkest van mensen met een verstandelijke beperking nog vijf jaar lang geld om hun dromen waar te maken.

Lees meer

MegaDojo: Een nieuwe generatie programmeurs in de Ziggo Dome

18 februari 2016

De Ziggo Dome werd woensdag 17 februari overspoeld door ruim duizend kinderen tussen de 7 en 17 jaar oud voor een wel heel speciale lesdag. Zij kregen namelijk de kans om op een speelse en creatieve manier de beginselen van het coderen en programmeren onder de knie te krijgen

Lees meer

MegaDojo: Een nieuwe generatie programmeurs in de Ziggo Dome

18 februari 2016

De Ziggo Dome werd woensdag 17 februari overspoeld door ruim duizend kinderen tussen de 7 en 17 jaar oud voor een wel heel speciale lesdag. Zij kregen namelijk de kans om op een speelse en creatieve manier de beginselen van het coderen en programmeren onder de knie te krijgen

Lees meer

Op de fiets, Fietsmodus aan

26 juni 2015

Je smartphone gebruiken in het verkeer kan best gevaarlijk zijn. Ook als je fietst. Zet daarom de Fietsmodus app op je mobiel, zet ‘m aan als je gaat fietsen en maak kans op vette prijzen als je tijdens het fietsen je mobiel niet gebruikt.

Lees meer

Bescherm de bestanden op je netwerkschijf

25 mei 2015

Tegenwoordig staat alles en iedereen via internet met elkaar in verbinding. Dit is mooi, maar brengt ook risico’s met zich mee. Het programma Opgelicht?! heeft daarom de afgelopen periode onderzoek gedaan naar veiligheid van de consument op internet. Vanavond zendt het programma hier een reportage over uit.

Lees meer

Er gloort hoop aan de Horizon!

13 april 2015

TV kijken wordt echt leuk, want je hebt zélf de touwtjes in handen met Horizon TV. En dat geldt voor alle Ziggo klanten, want iedereen kan beschikken over Horizon TV nu UPC en Ziggo samen verder gaan als Ziggo.

Lees meer